IFS siseneb Eesti turule

07. märts 2006, 13:15

Maailma juhtivaid äritarkvara arendajaid IFS alustab käesoleva aasta esimeses pooles tarkvara pakkumist Eesti turul.

IFSi lahenduste müügi ja juurutusega Eestis asub tegelema AS Usesoft, teatas ettevõte.

IFS Applications on suur- ja keskmistele firmadele mõeldud äritarkvara, mis on alternatiiviks Microsoft Axaptale, SAP"le ja Oracle E-Business Suite’le.
IFS, mille juured pärinevad tuumaelektrijaamade seadmete hoolduse tarkvaralahendustest, pakub kvalitatiivselt uusi lahendusi ettevõtetele, kelle jaoks varade hooldus ja toodete elutsükli juhtimine on kriitilise tähtsusega.

“Tegime strateegilise otsuse hakata oma toodete ja teenuste pakkumisel kasutama kohalikku partnerit. Oleme ka varem Usesoftiga koostööd teinud ja nad on ennast hea partnerina tõestanud. Muuhulgas on nad kohandanud meie ettevõtte äritarkvara osi eesti keelde, mis tähendab, et me suudame pakkuda osa tarkvarast juba kohalikus keeles,” kommenteeris Soome ja Eesti regionaaljuht, IFS Finlandi tegevdirektor Tapani Pohjonen.

“IFSi esindamine Eestis saab oluliseks täienduseks meie tootevalikus, tõstes ettevõtte äritarkvara projektide osakaalu märkimisväärselt. Samuti on oluline, et meie spetsialistide toel saame IFS-i Eestis tegutsevate rahvusvaheliste klientide kõrval hakata oma teenuseid pakkuma eesti klientidele vastavalt nende vajadustele,” kommenteeris AS Usesoft tehnikajuht Urmas Siitan. ”Mitmed IFS-i kliendid juba omavad või planeerivad tegevust Eestis. Oleme veendunud, et uus partnerlus kiirendab ka meie ettevõtte kasvu ja toob uusi kliente,” lisas ta.

IFS (XSSE: IFS) on maailma juhtivaid avatud standardeid kasutavaid komponendipõhise äritarkvara pakkujaid. IFSi tööstusharukesksed lahendused on optimeeritud ERP, ettevõte varahalduse ja tehnohoolduse jaoks. IFS Applications™ pakub ettevõtetele integreeritud elutsüklil põhinevat lähenemist klientide, toodete, varade ja teenuste haldamiseks, võimaldades neil katta erinevaid ärivaldkondi, kontrollida kulusid, juhtida projekte, suurendada efektiivsust varustusahelas ja mõõta oma tulemusi. IFSi peamised kliendid tegutsevad lennunduses ja kaitsejõududes, autotööstuses, ehituses ja kinnisvarahalduses, kõrgtehnoloogias, tööstustootmises, töötlemises ning
tarviku- ja telekommunikatsioonitööstuses.

Usesoft on Eesti IT-firma, mis keskendub äritarkvaralahendustele tööstusturu jaoks. Usesofti klientideks on Eestis ja Venemaal asuvad ettevõtted, mis tegutsevad keemia- ja tekstiilitööstuses ning elektrooniliste ja plastmasstoodete tootmises. Usesoftil on kümme aastat kogemust ERP süsteemide rakendamisel ja äritarkvara arendamisel. Ettevõte on olnud IFS Systemsi rakendusprojektide projektipartner ja on volitatud vahendama ka Microsofti ärilahendusi. Usesoft on välja arendanud ka spetsiaalselt Eesti turu jaoks loodud tootmis- ja logistiliste protsesside juhtimise ning planeerimise süsteemi ProdMaster. Ettevõte asutati 1991. aastal ja pakub hetkel tööd 20 inimesele. Ettevõttel on ISO 9001:2000 informatsioonisüsteemide loomise, arendamise ja toetamise kvaliteedisertifikaat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing