Eesti Posti juhatuse esimeheks sai Teiv

Mariliis Pinn 27. oktoober 2006, 11:48

Täna asus Eesti Posti juhatuse esimehe
ametisse Hans Teiv, juhatuse liikmeks saab Aavo Kärmas.

„Eesti Post on fantastiliste inimestega suurepärane ettevõte, kus tuleb hullupööra tööd teha,” ütles Hans Teiv ettevõtte pressiteate vahendusel.

46aastane Hans Teiv on töötanud alates 1994. aastast Saare maavalitsuses, neist viimased kolm aastat olnud maavanema kohusetäitja. Varasematel aastatel töötanud Valjala Söödatehase direktorina ning Saaremaa Agrotööstuskoondise ja Kõljala Sovhoosi peainseneridena. Teiv on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia mehhaanikainseneri eriala ning täiendanud end ühe aasta EBSi ärijuhtimise erialal ja Taanis erinevatel juhtimiskursustel. Ta on olnud ASi Saarte Liinid nõukogu liige, Saaremaa süvasadama komisjoni esimees. Osalemist jätkab Teiv Eesti väikesaarte ja Saaremaa püsiühenduse asjatundjate komisjoni töös ning on Läänemere saarte koostööorganisatsiooni juhtkomitee ja ka Rotary klubi liige.

Aavo Kärmas (31) lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli haldusjuhtimise eriala ning on alates 1997. aastast töötanud AS Viljandi Aken ja Uks erinevatel ametikohtadel, viimasena aknadivisjoni juhina. Kärmas on Soomaa Sõprade Seltsi asutajaliige ning AIESEC Eesti Senior liige.

Nii Hans Teiv kui Aavo Kärmas ei kuulu ühtegi erakonda.

Eesti Posti juhatuse esimehe ja juhatuse liikme leidmiseks viidi läbi avalik konkurss. Senise juhatuse esimehe Peeter Raudsepa kolm aastat kestnud ametiaeg lõppes 26. oktoobril lepingu tähtaja saabumisega. Juhatuse liikme Kalle Tarieni leping lõpeb 31. oktoobril.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. October 2006, 11:48
Otsi:

Ava täpsem otsing