DPD-l uus Tallinna-sisene pakiveoteenus

ÄP 07. november 2006, 00:00

Novembrist pakub logistikaettevõte DPD uut sama päeva Tallinna-sisest pakiveo teenust kuni kolme korje- ja kolme jaotusvõimalusega.

DPD müügi- ja turundusjuhi Janek Kivimurru sõnul tingis uue teenuse käivitamise asjaolu, et seni on terviklik logistikalahendus Tallinna sama päeva pakiveole sisuliselt puudunud. "DPD on klientide soovile vastu tulles edasi arendanud oma senist Tallinna sama päeva pakivedu, minnes seniselt ühelt korjelt ja jaotuselt üle kuni kolmele korjele ja jaotusele," selgitab Kivimurd.

Uus teenus on turul üsnagi ainulaadne lahendus, mis annab kliendile võimaluse keskenduda oma põhitegevusele, usaldades pakiveo logistikaettevõttele.

"Teisalt võimaldab täiendatud Tallinna sama päeva pakivedu kiire kasvu, kvalifitseeritud tööjõu nappuse ja selle kõrge hinna tingimustes optimeerida logistika kogukulu," ütleb Kivimurd.

DPD SAME DAY teenuse tellimuse esitamine, kauba üleskorjamine ja kättetoimetamine toimub kell 8 kuni 18 sõltuvalt piirkonnast.

DPD kaubamärki esindab Eestis logistikaettevõte Baltic Logistic System Eesti AS (BLSE), mis esindab lisaks ka Bizpaki kaubamärki. Käesoleval sügisel alustas ettevõte oma teenuste koondamist ühe kaubamärgi - DPD - alla.

Kaubamärgi muutmine viiakse lõpuni 2008. aasta jaanuariks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing