Ärilaused

29. november 2006, 10:41

Häid ütlemisi tänastest lehtedest:

„Eestlased on ilmselt ehituskiiruse maailmameistrid,” Ehitusekspertiisibüroo juhata Tiit Sepaste, Äripäev.

„Kangelaslikult pooltõbisena tööl käiv töötaja küsib küll täispalga, aga on vaid osaliselt töövõimeline,” OÜ Right Head konsultant Anu Tamm, Äripäev.

„Mõnikord on ehk kergem avaldada meelt ja pidada lahinguid vaalade, vihmametsade ja karusloomade eest kui seista terve põlvkonna tervise eest,” Tallinna abilinnapea, lastearst Merike Martinson, Postimees.

„Tööjõuturul on olukord ikka katastroofiline, eks seepärast pidimegi autojuhtide palka tõstma,” RagnSellsi tegevjuht Agu Remmelg, Postimees.

„Kinnisvaraturul on alati rahakaid kundesid, kes usuvad raha head maitset ja ostavad kalli maja vaid põhjusel, et kallis peab ju olema hea,” Pindi Kinnisvara turundusjuht Piret Piirsoo, Postimees.

„Riigipension: kui teil järgmine kuupalk laekub, jätke sellest veerand alles ja kandke ülejäänu mõne sugulase arvele. Proovige selle veerandiga hakkama saada,” Hansapanga Investeerimistoodete osakonna juhataja Art Lukas soovitab läbi mängida erinevad pensionipõlve kindlustavad viisid, Postimees.

„Kahe samba pension: kandke pärast palga laekumist pool ära ja püüdke teise poolega hakkama saada,” Art Lukas, Postimees.

„Kolme samba pension: pärast palga laekumist kandke ära kolmandik, kuuendik või ärge kandke midagi, sest kõik need variandid on koos kolmanda sambaga võimalikud, kui te piisavalt vara alustate,” Art Lukas, Postimees.

„Eks ma kätt ikka pesen, aga see energia jääb peopessa,” Riigikogu esimees Toomas Varek pärast USA president George W. Bushiga kätlemist, SL Õhtuleht.

„Bush jättis sellise mulje, mida ta teleris tavaliselt ei jäta, ehk täiesti tavalise inimese mulje,” Riigikogu Eesti ja USA koostöögrupi juht Jaanus Rahumägi, SL Õhtuleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. November 2006, 10:40
Otsi:

Ava täpsem otsing