Aili Sandre • 19. detsember 2006 kell 8:23

Ärilaused

Huvitavamad tsitaadid tänastest lehtedest.

„Suurt raketiteadust siin taga ei ole – oleme praegustest pindadest välja kasvanud,” ML Arvutite juhatuse esimees Mait Rahi, põhjendades tootmise kolimist Ülemiste Citysse, Äripäev.

„Tegemist on pigem virtuaalse rikkusega,” Olympic Casino juht Armin Karu, vastates küsimusele, kuidas ta suhtub sellesse, et varanduse väärtuse poolest on ta Eesti rikkaim inimene, Äripäev.

„Konkurendid ajavad meid enamasti närvi ja parem, kui neid maamunal poleks, aga kuna konkurents on igapäevane paratamatus, võiks konkurendid vähemalt enda kasuks tööle panna,” müügikoolitaja Ekke Lainsalu, Äripäev.

„Meie palgal on on isegi paar firmajuhti, kes jõusaalis käimise asemel lisaraha eest posti laiali veavad,” Express Posti tegevjuht Sven Suurraid, Äripäev.

„Ma ei taha vaevata oma pead sellega, kas lehed saabuvad õigel ajal – see protsess peaks olema niisama loomulik nagu hommikune hambapesu,” OÜ Stratus juhataja Arvo Ründva, Äripäev.

„Pehmed väärtused on moes, kuid naised tipp-poliitikas neid eriti ei esinda,” teadlane ja poliitik Ralf Dahrendorf, Eesti Päevaleht.

„Kultuuritegelased olgu vait; lärmakad teisitimõtlejad tembeldatakse „huligaanideks” ning kodanikud peaksid olema tänuliku publiku rollis, kes vaadaku etendust, mida võimulolijad neile mängivad,” kolumnist Külli-Riin Tigasson Eesti arengutest, Eesti Päevaleht.

„Praegu käin tööl jalgrattaga, kõht on läinud ja tervis tuleb,” mitu korda autoroolis joobnuna tabatud Priit Pikkoja, kelle auto konfiskeeriti, Eesti Päevaleht.

„Kui Ansip öelnuks, et Eesti jõuab maailma 25 rikkama hulka, ka siis ta valetaks, kuid juba mõõdukalt ja mitte jõhkralt,” Europarlamendi liige, sotsiaaldemokraat Andres Tarand, Postimees.

„15aastaselt on inimesel veel palju füüsilist kasvuruumi, vaimsest rääkimata, sama lugu on Eesti ühiskonnaga,” Europarlamendi liige, sotsiaaldemokraat Andres Tarand, Postimees.

„Mõne uuringu järgi on eestlaste seas neid, kes usuvad üleloomulikke asju, posijaid ja kaardimoore, peaaegu kaks korda rohkem kui teistel ELi rahvastel,” Europarlamendi liige, sotsiaaldemokraat Andres Tarand, Postimees.

„Nii nagu Tammsaare suurteost on peetud Eesti südame hääleks, on seda kahtlemata ka Eesti Raadio,” Postimehe Eesti Raadio 80. aastapäevale pühendatud juhtkirjast.

„Eramonopol on hullem kui riigimonopol,” Läti majandusminister Aigars Stokenberg, Postimees.

„Väikeettevõtjatel on vaid üks võimalus hindu madalana hoida – müüa ebakvaliteetseid tooteid,” kolumnist Aimar Ventsel, Postimees.

„Tallinn tahab saada Euroopa esimeseks roheliseks pealinnaks, kuid ei suuda linna paigaldada kanalisatsiooni,” Tallinna sotsiaaldemokraadist linnavolinik Hannes Rumm, Postimees.

Hetkel kuum