Homses Äripäevas ilmub kaks vastandlikku arvamust Tallinna eelarvest. Keskerakondlasest abilinnapea Taavi Aas leiab, et linn sai hea ja tasakaalus eelarve ning seda võimaldas kiiresti kokku panna pealinna väga hea eelarvestrateegia. Linnavolikogu rahanduskomisjoni reformierakondlasest liikme Valdo Randpere sõnul on aga linnavalitsus saavutanud täiesti uue taseme eelarve tegemises – pakub tühja eelarvet ja kiidab ise takka.
A-Selveri ASi direktori Andres Heinveri sõnul kardavad kaupmehed 1. jaanuari - pikisilmi oodatud euro-päeva.
Valitsus testib ideid. Teab, et tänavust riigieelarvet tuleb kõvasti kokku tõmmata - ei tea aga, kust ja mida kärpida ning pakub kord üht, kord teist mõtet välja. Nii teevad idee arvustajad ära suurema osa tööst. Poolt- ja vastuargumendid saavad kohe selgeks, samuti see, kui tundlik on avalikkus teema suhtes.
Euroliit taotleb avatud ja piiranguteta internetti, soovides selleks internetiliiklust regulereerida viisil, mis tekitab olulist kahju veebi kasutajatele ja andmesideteenuste pakkujatele.
Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare sõnul valis valitsus väga vale aja riigiettevõtete müügiks. See tähendab müüdava kauba odavat väljamüüki - majanduse madalaseisu ajal on vaba kapitali vähe, intressimäärad kõrged, ettevõtete majandusnäitajad kehvapoolsed, ostjate ring piiratud ja seepärast on ka riigi saadav tulu minimaalne.
Halbades aegades võib süüdistada valitsust, inflatsiooni, konkurente või liigkerge laenamisega tegelenud pankasid, ent koht, kuhu pilgu peaks suunama, on ikka peegel, ütleb Vain Partnerite konsultant Raimo Ülavere, kes on samas veendunud, et ka majanduslangus on võimalik oma kasuks pöörata.
Raha ei ole Tallinna Ülikooli doktorandi Raivo Joosep Raave sõnul neutraalne - raha võib inimesi ja olukordi väga palju muuta ning seda enam tuleks rahasse suhtuda lugupidamisega. Võib öelda, et raha on nagu naine - kui tema eest ei hoolitseta, läheb ta minema, aga niisamuti võib Raave sõnul võrrelda raha mehega - kui sa teda ei austa, siis jääd temast ilma.
EASi juhatuse liikme Maria Alajõe hinnangul ei ole 150 miljonit krooni - summa, mis tekitas säästurežiimile ülemineku ajal avalikkuses palju nurinat - Eesti kui reisisihi reklaamimiseks palju.
Ütlemisi tänastest, 14. aprilli ajalehtedest
Ütlemisi tänastest, 9. aprilli ajalehtedest.
Ütlemisi tänastest, 24. märtsi ajalehtedest
Ütlemisi tänastest, 18. veebruari ajalehtedest.