Millisele konverentsile plaanite minna?

ÄP 14. märts 2007, 00:00

Finantsala selleaastaseks tähtsündmuseks oli finantskonverents.

Minu peamiseks konverentsidel käimise eesmärgiks on ikkagi uue informatsiooni hankimine. Seal on alati kohal kogemustega firmajuhid ja finantsala esindajad ning saab infot uute avastuste kohta.

Meie ettevõttele tuleb igalt poolt väga palju ja erinevaid pakkumisi erinevate alade konverentside, koolituste ja muu sellise kohta ning siis me teeme omalt poolt ajalisi valikuid, et kuhu on võimalik minna. Konverentsidel käin ennekõike, et olla pildis, et olla toimuvaga kursis ning kuulda näiteks tippmajandustegelaste ennustusi, prognoose ja saada seeläbi uut huvitavat informatsiooni.

Käin konverentsidel üldiselt vähe.

Kui käin, siis ootan eelkõige oma erialast informatsiooni, kuigi seda ala on vähe käsitletud ja leian, et olen kõigega ka ise enamvähem kursis ja igaüks tunneb oma eriala ise. Arvan, et igaühel ja igal erialal on omad eripärad ja konverentsidest saan ma sealjuures vähe juurde.

Konverentse ma erilisel määral ei külasta. Peamine, mida ühelt konverentsilt ootan, on ikkagi informatsioon, aga see oleneb ka konverentsist endast ja selle valdkonnast.

Meie valdkonna selle aasta tähtsündmuseks on kindlasti betoonimess, kust saab informatsiooni, ja mis peamine, seal on alati väljas kõige uuem informatsioon.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:28
    Otsi:

    Ava täpsem otsing