Homsest avab SEB Eesti Ühispank uue
teenuse, kus panga laenuspetsialistid nõustavad kodulaenu vajajaid nii telefoni
teel kui tulevad vajadusel kliendiga kohtuma ka väljaspool pangakontorit, teatas
pank.
"Kiire elutempo juures napib inimestel tavaliselt aega, et piisavalt kaaluda erinevaid võimalusi ning leida just endale sobiv lahendus. Meie professionaalsete nõustajate paindlik ajakasutus teeb laenutaotlejale info saamise võimalikul lihtsaks, et inimene saaks teha vastutustundliku laenuotsuse," kommenteeris SEB Eesti Ühispanga Äriarenduse divisjoni äriarendusjuht Triin Messimas.
Messimas lisas, et vestlustest klientidega on selgunud, et paljud inimesed oleksid huvitatud põhjalikumast infovahetusest nõustajatega telefoni või e-maili teel, oma kontoris, koos kinnisvaramaakleriga tulevases kodus kohapeal või ka lähimas panga harukontoris, kus muidu igapäevaselt nõustajat pole. "Uus teenus sündiski vastusena klientide tagasisidele," ütles Triin Messimas.
SEB Eesti Ühispank kuulub SEB Gruppi, mis on Põhja-Euroopa finantsgrupp 400 000 ärikliendi ja institutsiooni ning 5 miljoni eraisikuga. SEB kontorid asuvad Põhjamaades, Balti riikides, Saksamaal, Poolas ja Ukrainas. Ligikaudu pooled SEB klientidest kasutavad oma pangatehingute sooritamiseks internetti. Seisuga 30. juuni 2006 moodustas grupi bilansimaht 1,986 miljardit Rootsi krooni, hallatavate varade maht ulatus 1,086 miljardi kroonini. Grupp on esindatud kahekümnes riigis üle maailma ja grupi tötajate arv on ligikaudu 20 000. SEB kohta saate täpsemalt lugeda veebiaadressilt www.sebgroup.com.