Küsitlus: 10% hinda ei langetata

ÄP 17. september 2007, 00:00

Urmas Lõhmus
Olen korteri müügiga tegelenud nüüdseks juba umbes pool aastat, hinda selle aja jooksul langetanud ei ole. Õigupoolest ei ole ma hinna langetamise peale esialgu isegi mõelnud, aga mingile kompromissile oleksin ma kindlasti valmis minema.

Anneli Hirbaum
Oma korterit olen müünud alates 6. septembrist ja selle ajaga on kaks inimest tundnud huvi.

Hinda ei ole langetanud ja tõenäoliselt ei langeta ka, sest see on asjakohane ning turusituatsioonile vastav realistlik hind. Kui keegi sooviks 10 protsenti odavamalt osta, siis ma ei müüks. Umbes 40 000 krooni maksimaalselt annaksin hinnast alla.

Gert Gross
Korterit olen müünud alates 22. augustist. Hinda selle aja jooksul langetada ei ole jõudnud ja tõenäoliselt lähiajal ei plaani seda ka teha.

10protsendise hinnalangetusega ei nõustuks ma kindlasti, kui keegi seda pakuks. 5protsendisega konkreetse pakkumise korral võib-olla aga siiski.

Heli Kuusk
Mina panin oma korteri müüki alles kaks nädalat tagasi ja ei kavatse küll niipea hinda langetada, sest minul pole müügiga kuskile nii väga suurt kiiret. Läheb nii kaua aega, kui läheb, mis seal ikka. 249 000 krooni ma küll sellest hinnast alla ei võta, see on liialt suur summa ja ei tuleks kõne allagi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing