19. detsember 2007 kell 11:38

Linna poolt unustatud Taltsile kingiti jõuludeks 6410 krooni

Tallinna linnavalitsus eraldas täna linnavalitsuse reservfondist Tallinna spordi- ja noorsooametile 6410 krooni teeneka tallinlasest olümpiaveterani Jaan Taltsi ühekordseks toetamiseks.

Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul jäi 12. detsembril Tallinna Raekotta kutsutute sportlaste nimistust välja olümpiaveteran Jaan Talts, kuna Tallinna linnale, kes saab andmed spordiveteranide kohta Eesti Spordimuuseumist ja Eesti Olümpiakomiteest, teadaolevatel andmetel ei olnud Jaan Talts oma elukohta Tallinnasse registreerinud, teatas linnavalitsus. Tänaseks on välja selgitatud, et Jaan Talts registreeris Tallinna oma elukohaks 2007.a. "Tallinna linnal on hea meel, et tunnustatud ja väärikad inimesed kolivad Tallinnasse ning väärtustavad pealinna kui hinnatud elukeskkonda," märkis Jäppinen.

Eeltoodust lähtuvalt tegi spordi- ja noorsooamet Tallinna Linnavalitsusele ettepaneku eraldada linnavalitsuse reservfondist 6410 krooni olümpiaveterani Jaan Taltsi ühekordseks toetamiseks.12. detsembril Tallinna Raekojas toimunud pidulikul vastuvõtul tunnustati ja autasustati Tallinna 2007. aasta parimaid sportlasi, sportmängude võistkondi, juuniorsportlasi ja olümpiaveterane. Üritusel premeeriti järgmisi tallinlastest olümpiaveterane: Ants Antson, August Englas, Ulvi Indrikson-Voog, Uno Kajak, Heino Kruus, Jaak Lipso, Eve Maurer-Uusmees, Arvo Mõttus, Uno Palu, Aleksandr Tsutselov, Mihail Velsvebel, Ants Väravas, Svetlana Tsirkova (Lozovaja), Veiko Siimar, Rein Tölp ja Priit Tomson.

Hetkel kuum