Äripäev haaras ingliskeelsete majandusuudiste turu

03. märts 2008, 09:20

Täna käivitas Äripäev ingliskeelse
majandusuudiste portaali Baltic
Business News (BBN), mis on Eestis esimene vaba juurdepääsuga reaalajas
inglise keelseid uudiseid edastav kanal.

"Meie eesmärk on selge ja lihtne: pakkuda ettevõtlikule eesti ja vene keelt mitte oskavale majanduslikult aktiivsele inimesele kiireid, huvitavaid ja vajalikke majandusuudiseid. Töötame selle nimel, et Äripäeva, Eesti suurima majandustoimetuse ajakirjanike vahendatud oluline uudis jõuaks kohalikku keelt mitte valdava lugejani lähimate minutite jooksul," ütles BBNi projektijuht Kaja Koovit.

Baltic Business News oli varem vaid tellijatele mõeldud portaal, kuid tänasest on BBN kõigile vaba juurdepääsuga uudistekeskkond. Eesti majandusuudised jõuavad nüüdsest kõigi siinsest majandusest huvitatud, kuid kohalikku keelt mitte oskavate ettevõtlike inimesteni samaväärselt kohalike lugejatega.

„Meie otsuse tingisid viimase paari aasta jooksul toimunud muutused internetiäris, kus on selgunud, et edukad uudisteküljed on kasutajatele vabad ja tasuta. Äripäev on viimase pooleteise aasta jooksul käivitanud tasuta uudisteportaalid Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Horvaatias ja Bulgaarias. Sama otsustasime teha ka meie ingliskeelse uudistesaidiga,“ märkis Äripäeva peadirektor Igor Rõtov.

Lisaks Eesti uudistele vahendab BBN oma lugejatele ka teiste Euroopa juhtivasse meediaorganisatsiooni Bonnier Grupp kuuluvate 11 riigi majanduslehtede selle päeva kõige olulisema uudise. Meie lugejatel on kasutada ka aripaev.ee lugejate seas väga populaarne väikeinvestorile mõeldud veebikeskkond BBN Investor.

Eestis on mitu tuhat kohalikku keelt mitte oskavat ärijuhti. Meie eesmärk on saada nad kõik BBNi igapäevaseks kasutajaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. March 2008, 09:20
Otsi:

Ava täpsem otsing