BBN purustas rekordi

03. märts 2008, 18:53

Täna käivitas Äripäev ingliskeelse
majandusuudiste portaali Baltic
Business News (BBN), mis on Eestis esimene vaba juurdepääsuga reaalajas
ingliskeelseid uudiseid edastav kanal.

Täna õhtul kella viieks oli Baltic Business Newsi lehekülge külastanud 1300 lugejat, mis on BBNi 6aastase ajaloo rekord.

Varasema, vaid tellijatele mõeldud Baltic Business Newsi päeva keskmise unikaalsete kasutajate arvu ületas tänane tulemus neljakordselt.

Oluliselt on suurenenud Eestist pärit lugejate arv. Kui varem moodustasid Eesti serveritest tehtud päringud keskmiselt veidi üle viiendiku kogu külastustest, siis täna ulatus Eesti osatähtsus ligi pooleni külastustest.

Meie lõunanaabrite Läti ja Leedu lugejad andsid kumbki 5 protsenti külastustest.

TNS Metrixi andmetel olid eksootilisemad BBNi lugejad pärit Pakistanist, Malaisiast, Taiwanist, Filipiinidelt ja Indiast.

"Eestist pärit kasutajate osakaalu kasv on igati ootuspärane. Meie sihtrühm on eelkõige Eestis tegutsevad välismaised ärijuhid, mistõttu ootamegi meie avatud veebiportaali populaarsuse kasvu eelkõige just nende hulgas. See ei tähenda muidugi, et me teisi lugejaid ei oota. Teeme kõik endast oleneva, et pakkuda Eesti majandusest huvitatud lugejale kvaliteetset uudisteenust," ütles BBNi projektijuht Kaja Koovit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. March 2008, 18:51
Otsi:

Ava täpsem otsing