Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Mida teha nädalavahetusel?
aripaev.ee annab valiku sündmustest, mida
külastada Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.
07.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos
Artikkel jätkub pärast reklaami
08.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos09.11 kl 19 “Leekrüübe” esietendus endises Heliose kinos09.11 kl 19 “Rahauputus” Salme kultuurikeskuses11.11 kl 19 “Soome hobune” Vene teatri suures saalis12.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” endises Heliose kinos13.11 kl 19 “Voldemar” Salme kultuurikeskuses
Eesti Nuku- ja Noorsooteater
07.11 kl 18 “Väga lihtne lugu”
08.11 kl 11 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”08.11 kl 18 “Väga lihtne lugu”09.11 kl 12 “Vares Villem. Reis maailma otsa ja tagasi”09.11 kl 12 “Nukumängu ABC”12.11 kl 11 “Šoti torupillimängija” Köismäe tornis13.11 kl 11 “Värvid”
09.11 kl 17 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis
10.11 kl 17 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis11.11 kl 17 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis12.11 kl 17 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis
Theatrum
10.11 kl 18 “Maarja kuulutamine” esietendus Püha Katariina kirikus
12.11 kl 18 “Maarja kuulutamine” Püha Katariina kirikus
R kl 14.30, 17.00; L kl 14.30, 17.00, 21.30;P kl 11.30, 14.30; E kl 12.30, 21.00;T kl 12.30, 15.30, 21.00; K, N kl 12.30Ärkamisaja filmifestivalR, L kl 11.00, 12.00, 19.30Esilinastus: “Eesti lood” P kl 17.00Esilinastus: “Valli baar” K kl 19.30Kirjandus kinos repertuaarist:“Pal-tänava poisid”P kl 20.00; E kl 15.00Prantsuse dokumentaalfilmide nädal: “Väikesed sõdurid” E kl 18.00“Ideaalne süüalune” T kl 18.00“Leiutagem üks riik” K kl 18.00“Keelustaja” N kl 18.00PÖFF. Sleepwalkers:“Bergmani saar” K kl 16.00“Naised ootavad mehi” K kl 21.00“Suvi Monikaga” N kl 16.00Euroopa aasta parimad lühifilmid IN kl 19.30Euroopa aasta parimad lühifilmid IIN kl 21.30
Mai kino
“007: veidi lohutust”
kl 17.00, 19.00, 21.00
Näitus
Adamson-Ericu muuseum
Läti 20. sajandi alguse modernism – Niklavs Strunke (1894–1966), kuni 23.11Püsiväljapanek:Adamson-Ericu looming
ArtDepoo Jaan Toomik, kuni 22.11
Artikkel jätkub pärast reklaami
Draakoni galerii
“Lahkumine” Jaana Jüris, 10.11–22.11
“Peegeldused” Ivi Arrak, kuni 08.11
Eesti Arhitektuurimuuseum
“Türgi rahvalik arhitektuur Musta mere piirkonnas”, kuni 09.11
Eesti Loodusmuuseum
“Vereta jaht”, kuni 09.11
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eesti Rahvusraamatukogu
“Mahtra sõda 150”, kuni 08.11
“Wiiralt värvides”, kuni 12.11“India õnnemärgid” Jaana Kool, kuni 12.11“Eesti eksliibrise esimene sajand”, kuni 29.11“Kunstiüliõpilaste eskiise Rahvusraamatukogust”, kuni 31.12“Prokuratuur 90”, kuni 30.11“Vene avangard”, 10.11–22.11“Vene futurism 100”, 10.11–24.11
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
”Klassikud”. Lilian Linnaks, kuni 10.01.2009
Galerii Aatrium
ECO art. Installatsioonid, 11.11–17.11
Külli Laikre. Maalid, kuni 07.11
Artikkel jätkub pärast reklaami
Haus Galerii
Jaak Poom, kuni 12.12
Hobusepea galerii
“Monument” kuraator Juta Kivimäe, 12.11–01.12
“Ladu” Külli Suitso, kuni 10.11
Hop Galerii
“Paremad jahimaad” Liina Siib, kuni 25.11
Kadrioru kunstimuuseum
Artikkel jätkub pärast reklaami
“Türgi värvid ja lõimed. Gönül Paksoy ajatu rõivadisain”, kuni 25.01.2009
“Kadriorg 290”, kuni 11.01.09Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Kondase keskus
“Viljandi uksed” R. Paul Firnhaber
Püsinäitused:Paul Kondas, Hugo Sturm, Linda Lepik Renart, Joann Sõstra
Kumu
“Tegelikkuse sabotaaž. Sürrealism Euroopa fotokunstis 1922–1947”, kuni 11.01.2009
“Vabaduse utoopia”, kuni 01.2009“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias”, kuni 05.04.2009“Fluxus East. Fluxuse võrgustikud Ida-Euroopas”, kuni 23.11Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kunstihoone galerii
“Nime vahetus” Ed McGowin (USA), kuni 16.11
Maxit Estonia
Jüri Arraku isikunäitus, kuni 31.12
“Vesine suvi” Rein Mägar, kuni 19.11
Narva linnus
Fotonäitus: ”Narva Töölise” jälgedes 1980–1990, kuni 02.02.2009
Pärnu Kunstnike Maja
Artikkel jätkub pärast reklaami
Taje Tross, 12.11–06.12
“Naised-eluheidikud” Margus Kiis, kuni 08.11
Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2008”, kuni 15.11
Pärnu Muuseum
Eesti arheoloogia suurkuju Evald Tõnisson 1928–2001, kuni 15.01.2009
Pärnu Uue Kunsti Muuseum
“Mongoolia: taju ja utoopia”, kuni 29.11“Mälu vari” Maiju Altpere-Woodhead (Eesti/Austraalia), kuni 29.11
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tallinna Botaanikaaed
Kaktusenäitus, kuni 09.11
Kloostrimetsa tee 52, TallinnTallinna LinnagaleriiAna Sluga (SLO), kuni 23.11
Tartu Mänguasjamuuseum
“Nukumeister”
Näitus Georgi Zernicki maalidest ja Riia nukukunstnike autorinukkudest, kuni 23.11
Vabaduse galerii
Inna Grinchel, kuni 19.11
Artikkel jätkub pärast reklaami
Võru Linnagalerii
“Ajatu olemine” Margus Rump, 10.11–28.11
Hillar Kärna, 10.11–05.12“Võõrutus ELUst kui liigharjumusest” Sergei Narkomanov, 10.11–05.12Milvi Torim, kuni 07.11Kristi Kongi ja Kadri Toom, kuni 07.11
Vaba aeg
Atlantis
07.11 kl 22 Start Up! Weekend08.11 kl 22 Bond Bondgirl 200812.11 kl 22 Head uut aastat Hispaania moodi13.11 kl 22 Eesti PoppNarva mnt 2, TartuBonBon07.11 kl 22 Stylechannel Special08.11 kl 22 Stylechannel SpecialMere pst 6e, TallinnBonnie Clyde07.11 kl 22 Let The Music Play08.11 kl 22 Saturday Night Fever12.11 kl 22 Best Video Hits Of Ever13.11 kl 22 Andrus KasesaluLiivalaia 33, TallinnCafé Amigo07.11 kl 22 Ines08.11 kl 22 Lament09.11 kl 22 Baarikärppse Klubi10.11 kl 22 Baarikärppse Klubi11.11 kl 22 Amigo Beach12.11 kl 22 After Ski13.11 kl 22 SmilersViru väljak 4, TallinnClub Hollywood07.11 kl 23 Hip Hop Café08.11 kl 23 Power partyzone12.11 kl 23 Ladies Night special13.11 kl 23 Dirty Science! – Mad LabVana-Posti 8, TallinnClub Privé07.11 kl 23 Hearts Go out08.11 kl 23 KriimHarju tn 6, TallinnKlubi Mirage07.11 kl 22 Friday Feeling08.11 kl 22 Üheksakümnendate piduRüütli 40, PärnuKolumbus Krisostomus07.11 kl 21 Sweets of Latino Salsa08.11 kl 22.30 Untsakad11.11 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!12.11 kl 21 SalsaLovers13.11 kl 21 Karaoke Wedru juhtimisel!Viru 24, TallinnNightclub Bravo07.11 kl 23 Manhunt Show 0808.11 kl 23 Dirty Sexy MoneyHommiku 3, PärnuRock Café11.11 kl 18.30 Monster Magnet (Uk)Tartu mnt. 80D, TallinnScotland Yard07.11 kl 22 The Real Deal08.11 kl 22 Kolumbus Kris12.11 kl 20 Margus Kappel13.11 kl 22 Roberta PlantMere pst 6e, TallinnSossi Klubi07.11 kl 20 Erich Krieger08.11 kl 20 Full House13.11 kl 20 Wismari poisidTartu mnt 82, TallinnVon Krahli baar09.11 kl 21 ZEF (Prantsusmaa)Rataskaevu 10/12, Tallinn