Peugeot laenab 3 miljardit eurot

10. veebruar 2009, 12:48

PSA Grupp laenab Prantsuse riigilt 3
miljardit eurot, mida kasutatakse peamiselt grupi programmi elluviimiseks toota
keskkonnasäästlikumaid, ökonoomsemaid ja taskukohasemaid sõidukeid.

Olles teadlik oma kohustustest Prantsuse riigi ja ühiskonna ees ei ole PSA Grupil plaanis sulgeda ühtegi oma viiest Prantsusmaal asuvatest tehastest, teatas ettevõte. Järgmise kahe aasta jooksul lansseeritakse kõigis viies tehases üks või kaks uut mudelit. Samuti ei ole grupil tänase päeva seisuga plaani Prantsusmaal ühtegi koondamisaktsiooni rakendada.

PSA Grupp toetab aktiivselt ka autotööstuse koostööpartnereid, täitmaks Prantsuse majanduse moderniseerimise akti kohaselt kiirendatud korras kohustusi tarnijate ees ning tõstes oma panust autotööstuse investeerimisfondi 100 miljonilt 200 miljoni euroni.

PSA Grupp, kes on Euroopa autotööstuse liider madala CO2-emissiooniga autode tootmises, jätkab tarnijatega koostööd selle positsiooni säilitamise nimel. Selles valdkonnas on grupi keskseks strateegiaks innovaatiliste tehnoloogiate uurimine ja edasiarendamine, hübriidsõidukid, plug-in hübriidid ja elektriautod. Strateegia elluviimiseks säilitab grupp oma uurimus- ja arenduskeskuse ning inseneri- ja testimiskeskused Prantsusmaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. February 2009, 11:28
Otsi:

Ava täpsem otsing