If abistab turvafondiga

Anne Oja 26. detsember 2009, 10:55

If Kindlustus toetab lastepäevakodude, koolide ja mittetulundusühingute turvaprojekte 2006. aastal loodud turvafondist.

„Selleks, et aidata kaasa turvalisust tõstvate projektide elluviimisele, lõi If 2006. aastal Turvafondi, mis eraldab iga kuu kuni 20 000 krooni ulatuses toetusi,“ rääkis If Kindlustuse kommunikatsioonidirektor Eva-Grete Aljas. Toetust saavad kasumit mittetaotlevad ja turvalisust edendavad projektid.

Lühikestest projektikirjeldustest valib If igal kuul välja kindlustuse missiooniga kõige paremini sobiva projekti. „Siiani on If toetatud ligi 60 erinevat kahjuennetuslikku projekti. Näiteks tuletõrjesignalisatsiooni paigaldamine koolides; helkurvestide, turvamattide, turvaala, helkurite, suitsuandurite kinkimine lasteaedadele; jalgrattakiivrite või muu turvavarustuse soetamine spordiklubidele, toetus päästepaatide soetamiseks vetelpäästekoerte tõuühingule, esmaabi või tuleohutusalaste koolituste korraldamine lastele jne,“ loetles Aljas.

Aljas paneb kõikidele südamele, et tasub mõelda kuidas nõrgemaid aidata ja võimaldada neil oma ideed ellu viia. „Just seepärast oleks hea, kui annetusi ja toetusi ei antaks vaid kord aastas jõulude ajal, vaid aastaringselt ning süsteemselt. Nii saab veelgi enam väärt ideede teostumisele kaasa aidata,“ selgitas ta.

Lastekodud kinnitasid Äripäevale, et jõulukinkide puudust neil ei ole. Lastekodujuhtide sõnul võib praeguse majanduslanguse ajal hullem olukord olla hoopis suurtes peredes.

Lastekodud panid inimestele südamele, et toetada maksab ka teistel tähtpäevadel ning olid tänulikud oma pikaajalistele abistajatele, kes võimaldavad lastekodulastele laagrites ja huviringides osalemist, mänguväljakud ja arvuteid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. December 2009, 17:22
Otsi:

Ava täpsem otsing