Indrek Kald • 11. august 2010 kell 9:39

Eesti vutikoondis astub Fääri saarte vastu uues vormis

Täna kell 20 algavale jalgpallimängule Fääri saartega läheb Eesti koondis vastu uue vormiga, mille disain ja tehnoloogiad on identsed Brasiilia koondise omaga.

Kümne aasta jooksul viit erinevat Nike särki kandnud Eesti jalgpallikoondis mängib täna algavat valiktsüklit taas uue vormiga. See on praktiliselt identne Brasiilia jalgpallikoondise vormiga, erinevus seisneb vaid värvis.

Nike Eesti esindaja Rainer Topsi sõnul on erinevalt eelmisest vormist uutel särkidel kaelusedisain, mis vähendab naha hõõrdumist. „Sajaprotsendiliselt taaskasutusmaterjalidest valmistatud Dri-FIT kangas, mida on kasutatud nii särgi kui ka pükste puhul, juhib kehast niiskuse eemale, hoides nahapinna kuivana. Nike Sphere ruumiline kangastruktuur parandab särgi hingavust ja lisab kasutusmugavust. Võrkpaneelid särgi külgedel vähendavad särgi kaalu ja õhutavad liikumisel,“ kirjeldas ta.

Hetkeseisuga on õhtusele Eesti-Fääri saared kohtumisele oodata 4500 inimest. Kell 20 Tallinnas Lillekülas A. Le Coq Arenal toimuva valikmängu eel tuletas jalgpalli liit meelde, et staadioni sissepääsus järjekorra vältimiseks on mõistlik soetada pääse eelmüügist ja tulla staadionile varakult. Staadionil maksmine toimub vaid sularahas.

EM-valikmäng Eesti-Fääri saared avab 2012. aasta Euroopa meistrivõistluste valiktsükli. Eestil on oma alagrupis ees veel kohtumised Itaalia, Sloveenia, Serbia ja Põhja-Iirimaaga.

Hetkel kuum