Kontsert pakub reisi aastakümnetetagusesse New Yorki. Korraldaja eesmärk solistide valikul on pakkuda publikule Sinatra originaalkontsertidele ligilähedast atmosfääri – et laval oleks kõrgetasemeline svingorkester, kõlaks autentne muusika ja solistina astuks üles staar, kes on kohalikule auditooriumile hästi tuntud.
Padari ülesanne on kehastuda Sinatraks niivõrd, kui tema olemus seda võimaldab. Oma vahetu lavalise vabaduse ja isikliku karisma lisamisega peaks Padar kujundama esinemissituatsiooni, mis ei kopeeri Frank Sinatra maneere küll üks ühele, kuid loob staarmuusiku esinemistele omase õhkkonna.
Häälestumist hõlbustab lavakujundus, mis peaks markeerima omaaegse New Yorgi meeleolu.
Muusikat teeb Kaunas Bigband, mis on Leedu üks tunnustatumaid džässorkestreid. Lava-show juurde käivad spetsiaalne valgustus, dekoratsioonid ja kostüümid.
Kavas Sinatra kullafondi kuuluvad laulud. Ameerika laulja ja solisti Frank Sinatra karjäär kestis seitse kümnendit. Oma pika lavatee jooksul jõudis Sinatra plaadistada ohtralt klassikalisi albumeid, mille müüginumbrid ulatuvad praeguseks sadadesse miljonitesse. Ta pälvis nii Oscareid kui ka Grammysid ning tema tuntus ei ole raugenud ka pärast tema surma 1998. aastal.
Tanel Padar, kes on Sinatra laule varem esitanud, ei kaalunud leedukate pakkumist selles show’s osaleda pikalt. Sinatra puhul on ju tegemist ikkagi sellise kategooria staariga, keda on imetlenud terve maailm.
“Frank Sinatra Show” koosneb Sinatra laulude paremikust, mis on publikule eeldatavasti tuttav. Muu hulgas kõlavad “New York, New York”, “My Way”, “Strangers in the Night”, “Fly Me to the Moon“, “Under My Skin” jne.