Apple nutikell tuleb müüki juba lähiajal?

Raido Neemre 02. mai 2014, 18:47

Apple võib oma nutikella iWatchi turule tuua juba sellel aastal, selgub hiljutisest raportist. Sellega tehtaks ühtlasi lõpp kahtlustele, mille kohaselt ettevõte ei pruugi enam olla kantavate seadmete turuliider.

Kuigi Apple keeldus kommenteerimast peagi turule tuleva iWachi kohta käivaid spekulatsioone, teatas China Times, et tehnoloogiahiiglane toob uue seadme juba selle aasta teises pooles avalikkuse ette.

“Ma oleksin üllatunud, kui nad seda ei teeks. Me oleme kuulujuttue iWatchi tuleku kohta kuulnud juba mitu aastat. Ma usun, et seekord vastavad need tõele,” sõnas USA Today personaaltehnoloogia kolumnist Ed Baig.

Baigi sõnul sõltub Apple seadme edu sõltub vidina funktsioonidest. Mitmed kantavad seadmed, mis praegu turul on, näiteks Pebble ja FitBit keskenduvad spordisoorituste jälgimisele. Paljud kasutajad ootavad Apple seadmelt aga rohkem mitmekülgsust.

Seni ei ole ükski kantav seade, mis turul on, sensatsiooni tekitanud, märkis Baig ning tema sõnul on ootused Apple seadmele kõrged.

Pea pooled kasutajad võtavad kantavat tehnoloogiat kui moeröögatust, selgub eelmisel sügisel Harris Interactive poolt läbiviidud uuringust.

Seadme eduka müügi üheks aspektiks on ka stiil ning Baigi sõnul on Apple seadmetele pandavad stiiliootused väga kõrged.

“Ükskõik, millega Apple välja tuleb, näeb see hea välja,” sõnas Baig.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. May 2014, 18:47
Otsi:

Ava täpsem otsing