Mari Hiiemäe • 24. juuli 2014
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

25. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08

Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”

Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“6 lillemaali” Laurentsius, 28.07–09.08 

“Pesuköök” Ulvi Haagensen, kuni 26.07

Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“Näitus alkomeetritest”

“Laadawärk”

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee

ajaloost

„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”

“Kogu elu teel”

Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel

Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”

Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja

“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015

“1944. Meri läände”, kuni 05.10

“Eesti esimest laulupidu ja Toomemäe vaateid kujutav triptühhon”, kuni 31.07

Püsinäitus:

“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum

“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11

Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”

Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum

“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09

“Raio ja maailm”, kuni 31.08

“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08

Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09

“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,

kuni 24.08

“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08

Püsinäitus: “Ajamustrid 3”

Lai 17, Tallinn

haus galerii

“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08

Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja

“Väelised maastikud” Kaljo Põllu,

kuni 02.08

“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,

kuni 31.10

Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii

“Kahest neljani” Mara Ljutjuk, 30.07–11.08

“Ootesaal” Sirja-Liisa Eelma, kuni 28.07

Hobusepea 2, Tallinn

Kumu

“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11

“Merike Estna ja mina kui maal”,

kuni 02.11

“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09

“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10

Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam

Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid

Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum

“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015

Püsiväljapanek:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede Võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

“In Graafika” festival, kuni 16.08

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

“In Graafika” festivali näitus, kuni 23.08

Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum

“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07

“Evelin Rikma autorikarude näitus”

“Beebibuum!”

“Suvi, ei mingit kahtlust!”

Fotonäitus “Mõmmiga koos”

“Sünnipäev”

Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, 30.07–24.08

“Jaan Luik”, 30.07–24.08

“Imat Suumann”, kuni 27.07

“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07

“Liisi Tamm”, kuni 27.07

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09

Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud

Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum

“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10

Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid

Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XXI aktinäitus,

kuni 31.08

Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii

Ado Lill, kuni 05.08

Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii

“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07

“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07

“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07

Liiva 13, Võru

 

TEATER

A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel

25.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

26.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

27.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”

30.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”

31.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”

Vetepere küla, Albu vald

 

Alle-Saija Teatritalus

26.07 kl 19 “Asenaine”

Põlvamaa, Kanepi vald

Eesti Draamateater31.07 kl 19 “Laul, mis jääb”Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater26.07 kl 15 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)26.07 kl 18 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)27.07 kl 15 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)31.07 kl 18 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)Jaama 14, Tartu

Endla Teater25.07 kl 19 “Armastuse õigekiri”25.07 kl 19 “Topeltelu”26.07 kl 19 “Woyzeck”26.07 kl 19 “Mandel ja merihobu”30.07 kl 19 “Boyband”31.07 kl 16 “Põrrr...!!!”Keskväljak 1, Pärnu

Jõelähtme Golfikeskuses30.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald

Kalevipoja sUVETEATER 26.07 kl 19 “Lambasööjad”27.07 kl 19 “Lambasööjad”Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Karepa Sagritsa muuseumis25.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”26.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”27.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”Karepa küla, Vihula vald

Kell Kümme25.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis25.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel26.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis27.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis27.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel28.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel29.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis29.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel30.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis30.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel31.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis31.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

Koidula Muuseumis25.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”28.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”29.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”Jannseni 37, Pärnu

Kukruse polaarmõisas25.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”26.07 kl 14 “Vassa Zeleznova”26.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”27.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”Kukruse küla 20, Kohtla vald

Kuressaare Linnateater29.07 kl 19 “Testamenditäitjad”Sadamaaidas30.07 kl 19 “Testamenditäitjad”Sadamaaidas31.07 kl 19 “Testamenditäitjad”SadamaaidasTallinna 20, Saaremaa

Kõpu tuletorni jalamil25.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”26.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”Mägipe küla, Kõrgessaare vald, Hiiumaa

Liivi Muuseumis31.07 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?” esietendusRupsi küla, Alatskivi vald

Miksteater25.07 kl 18 “Saabastega kass” esietendus Põlva Talurahvamuuseumis26.07 kl 12 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis27.07 kl 14 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis30.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis31.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva TalurahvamuuseumisNõmme tee 50-17, Tallinn

R.A.A.A.M25.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis27.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis28.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis29.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis29.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”

Tapa Raudteejaamas 30.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”31.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis Süda 8-7a, Tallinn

Rapla Nõmme Kõrtsis26.07 kl 15 “Vaese mehe ututall”26.07 kl 19 “Vaese mehe ututall”Nõmme küla, Rapla

Soera Talumuuseumis30.07 kl 19 “Nipernaadi”31.07 kl 19 “Nipernaadi”Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa

Tallinna Kammerteater25.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki Suvelaval31.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi SuvelavalVabriku 12, Tallinn

Vana Baskini Teater25.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Elva Laululaval26.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Saka mõisa Vabaõhulaval27.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel28.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel29.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas 30.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas31.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa27.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     Mere pst. 7, Pärnu

Arensburgi ooperikohvik 25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad” Trio Contemp (Ukraina)Kuressaare, Saaremaa

Haapsalu Piiskopilinnus25.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Posti 34, Haapsalu

Kabli rand26.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Terminaator”Häädemeeste vald

Kassitoome org27.07 kl 20 “Suvekontsert 2014”Kassitoome org, Tartu

Katariina kirik31.07 kl 19 Satyadev Barman ja Tane MahutaVene tn 12/14, Tallinn

Kuressaare lossi ooperimaja  25.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Ooperigala26.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Bellini “Norma” Ukraina rahvusooperi etendus27.07 kl 14 “Saaremaa ooperipäevad” “Lastegala” Maria Listra (sopran), Koit Toome, Andres Köster (tenor),Rauno Elp (bariton), Keelpilliansambel Heldur Harry Põlda juhatusel, Estonian Dream Bigband Siim Aimla juhatuselLossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa

Kärdla laululava27.07 kl 19 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”Kärdla

Lennukitehas25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Matija SolceHariduse 12A, Viljandi

Muhu Katariina kirik25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad”“Hommikutäht” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Risto JoostLiiva küla, Muhu vald, Saare maakond

Muhu Nautse Mihkli29.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     Nautse, Muhu vald

Mustvee kirik 31.07 kl 20 Heili Rosin (flööt) ja Heigo Rosin (löökpillid) Kastani 26, Mustvee

Niguliste 31.07 kl 22 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Praeludium / Suur Oreliöö NigulistesSeitse kontserti orelil. “Orel neljal käel”Niguliste 3, Tallinn

Pokumaa31.07 kl 20 “Omad laulud ja mustlasromantika” Anu ja Triinu TaulUrvaste küla, Võrumaa

PÕLVA INTSIKURMU27.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Põlva linn

Pärimusmuusika Ait

25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”

26.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”

27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival”

Tasuja pst 6, Viljandi

PÄRNU VALLIKÄÄR25.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani26.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Õhtu tn 1 A, Pärnu

Rannapungerja tuletorni jalam

25.07 kl 19 “Tuletorni Kontsert”

Kõrsikud, Sillamäe Sessioon, Ansambel Juhan, Liisi Koikson Band

26.07 kl 17 “Tuletorni Kontsert”

Ivan Orav/ Andrus Vaarik, Avinurme Puhkpilliorkester,  Jan Uuspõld / Luxuri Filters, Ansambel Boamadu, Ansambel Kaseke, Mihkel Raud/ Ines

Rannapungerja küla, Tudulinna vald

Tamula rannabangalo25.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” JäääärVee tn 4, Tamula rand, Võru

Tartu Jaani kirik 30.07 kl 20 “Pühendus Mariale” Kaia Urb (sopran), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Kadri Ploompuu (orel)  Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava30.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Laulupeo pst 25, Tartu

Teine Kirsimägi25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Feten Feten (Hispaania)25.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Nordic (Rootsi)25.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Paabel26.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Etno Histeria Umeuropa Caravan26.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Zetod26.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Canzoniere Crecanico Salentino (Itaalia)27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Svjata Vatra27.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Muireann Nic Amhlaoibh (Iirimaa)Viljandi

Vahastu kirik25.07 kl 19 Raivo Tafenau (saksofonid), Virgo Sillamaa (kitarr), Heikko Remmel (kontrabass)Vahastu küla, Kaiu vald

Veskiviigi sadam25.07 kl 20 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”27.07 kl 18 “Aita mööda saata öö” Sandra Nurmsalu ja Margus Vaher31.07 kl 19 Tõnis MägiHolmi tn 14, Haapsalu

Vihula mõis27.07 kl 19 “Südasuvine kontsert” Maarja-Liis Ilus31.07 kl 19 Tanel Padar Vihula, Vihula vald

Viljandi Kaevumägi25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” Mari Kalkun ja Runorun  Viljandi

Viljandi lauluväljak29.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Viljandi

Viljandi Muuseumi hoov25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” MidridJohan Laidoneri 10, Viljandi

Wabalinna maja25.07 kl 21 LennaTallinna 11, Paide

KINO

CINAMON“Eyjafjallajökull”kl 14.30, 18.45, 21.00“22 Jump Street”kl 20.20 (v.a K, N); K, N kl 15.45“Segapere”kl 18.05 (v.a K, N); K, N kl 18.00“Meisterkokk”kl 16.30“Ninasarvik Otto”eesti keeles: kl 12.30“Kuidas taltsutada lohet 2”eesti keeles: kl 11.00, 11.30, 14.00“Veritasu”kl 21.15“Transformerid: Väljasuremine”kl 16.15“Ahvide planeedi koidik”kl 13.30 (v.a K, N), 19.30, 22.00“Patupuhastus: Anarhia”kl 22.30“Khumba”kl 11.45, 13.15, 13.45, 15.30, 17.15, 19.15“Step up 5”kl 11.15, 15.15 (v.a K, N), 20.00; K, N kl 13.30, 15.05; K kl 20.15“Herakles”kl 16.00 (v.a K, N), 17.45 (v.a K, N), 22.15 (v.a N); K, N kl 17.20; N kl 20.15“Seksivideo”K kl 20.00; N kl 22.15“Galaktika valvurid”N kl 19.30Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza  “Herakles” 3Dkl 12.15, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15 (v.a. N); N kl 17.30, 19.30, 22.00“Keelatud tants 5”2D: N kl 12.15;3D: kl 11.30 (v.a. N), 14.15 (v.a. K, N), 16.30,  19.00 (v.a. N), 21.30 (v.a. T, K, N); N kl 14.20, 18.50, 21.15; K kl 14.30; T, K kl 22.00“Khumba”2D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. N), 13.10 (v.a. N); N kl 11.15, 12.15, 13.15;3D eesti keeles: kl 12.00, 15.10 (v.a. N), 17.20 (v.a. T, N), 19.20 (v.a. T, N); N kl 15.20, 17.10;T kl 16.55, 18.552D vene keeles: kl 11.20 (v.a. E, T, N), 15.20 (v.a. T, N); E, T kl 11.15; N kl 11.10, 12.15, 15.10; T kl 14.553D vene keeles: kl 13.20 (v.a. T, N), 17.10;T kl 12.55; N kl 13.10“22 Jump Street”kl 14.50, 19.15, 21.55“Ahvide planeedi koidik”kl 12.45 (v.a. N) 13.00 (N) 16.45 (v.a. K), 19.10, 21.20 (v.a. T, N); N kl 13.00, 21.00; K kl 17.00; T kl 21.15“Armastuse lõuahaak”kl 20.10“Eyjafjallajökull”kl 11.40 (v.a. N)“Homse piiril” 3Dkl 13.45 (v.a. P, N); N kl 13.30; P kl 13.50“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.30;3D eesti keeles: kl 14.10, 16.15 (v.a. N);N kl 15.553D vene keeles: kl 12.00 (v.a. K, N), 14.00 (v.a. N), 16.20 (v.a. N); K kl 12.10; N kl 11.15, 16.30“Meisterkokk”kl 21.40 (v.a. N)“Neetud naabrid”kl 22.20 (v.a. T, K, N)“Pahatar” 2Dkl 18.00;3D vene keeles: kl 18.30 (v.a. K, N);N kl 14.20“Paras pähkel”2D eesti keeles: kl 11.15 (v.a. E, T, N)“Patupuhastus: Anarhia”kl 15.45, 19.30 (v.a. K, N), 22.00 (v.a. T, K, N); K kl 18.30; N kl 19.10; T, K, N kl 22.20“Segapere”kl 13.15 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 21.15 (v.a. T, K, N); N kl 18.30, 21.40“Süü on tähtedel”kl 20.45 (v.a. K, N); N kl 18.10; K kl 21.15“Transformerid: Väljasuremine”2D: N kl 15.10; E, T, K kl 15.30;3D: kl 18.40 (v.a. N), 21.45 (v.a. K, N);R, L, P kl 15.30; K kl 20.45; N kl 20.50“Üks kohtumine”kl 17.20“Monty Python Live”T kl 21.00“Galaktika valvurid” 3DN kl 19.00, 21.45“Ja nii see läheb”N kl 21.30MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”K kl 20.00“Seksivideo”N kl 20.00, 22.15; T, K kl 21.30Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan “Herakles”2D: N kl 12.00, 21.45; K kl 17.00;3D: kl 16.30 (v.a. T, K, N), 21.30 (v.a. T, K, N); T kl 18.30“Keelatud tants 5”2D: K kl 11.20;3D: kl 19.00 (v.a. T, K, N); K kl 15.15;T kl 16.00; N kl 16.15“Khumba”2D eesti keeles: kl 12.30 (v.a. T, K, N);K kl 11.15; T kl 12.00; N kl 12.153D eesti keeles: kl 14.30 (v.a. T, K, N);K kl 13.15, 17.45; T kl 14.00; N kl 14.15“Ahvide planeedi koidik”kl 14.15 (v.a. T, K, N), 19.15 (v.a. T, K, N);K kl 14.00; N kl 14.30; T kl 18.00“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. T, K, N), 17.00 (v.a. T, K, N); T kl 15.45; N kl 17.15“Patupuhastus: Anarhia”kl 22.00 (v.a. T, K, N)“Transformerid: Väljasuremine” 2DT kl 12.15“Monty Python Live”T kl 21.00“Galaktika valvurid” 3DN kl 18.45, 21.30MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”K kl 20.00“Seksivideo”N kl 19.30Riia 14, Tartu

Kino Artis “Tutto Verdi: Stiffelio”P kl 15.00“Eyjafjallajökull”T kl 11.00“Üks kohtumine”K kl 11.30“Meisterkokk”N kl 11.00Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino

“Keelatud tants” 3D

R–E, N kl 16.15, 19.45, 21.15;

T, K kl 16.15, 20.00, 21.15

“Khumba”

3D eesti keeles: R, E, N kl 11.15, 12.15;

L, P kl 11.30, 12.15; T, K kl 11.15, 12.30;

3D vene keeles: R–N kl 14.15;

2D eesti keeles: L, P kl 11.15

“Herakles” 3D

R–E kl 14.30, 19.00, 21.45;

T kl 14.40, 19.15, 21.45;

K kl 14.30, 17.10, 21.45

“Ahvide planeedi koidik”

R–E kl 13.30, 16.20, 19.20, 22.10;

T, K kl 13.30, 16.20, 17.15, 21.45;

N kl 13.30, 16.20, 22.00

“Patupuhastus: Anarhia”

R–N kl 16.20, 22.00

“Eyjafjallajökull”

R, E kl 11.30, 19.30;

L, P, T, K kl 19.30; N kl 11.30

“Segapere”

R–E kl 13.45, 17.10, 22.15; T, K kl 13.45, 17.00, 22.30; N kl 13.45, 17.00, 22.15

“Kuidas taltsutada lohet 2”

3D eesti keeles: R–N kl 11.20, 13.45;

2D eesti keeles: R–N kl 11.00;

3D vene keeles: R–N kl 11.45;

3D inglise keeles: R–N kl 18.45

“Üks kohtumine”

R–N kl 16.30

“Transformerid: Väljasuremine”

3D R–N kl 18.30

“Armastuse lõuahaak”

R–E kl 17.15; T, K kl 11.30

“22 Jump Street”

R–N kl 14.30, 21.45

“Galaktika valvurid” 3D

N kl 19.00

“Ja nii see läheb”

N kl 19.30

“Seksivideo”

T, K kl 19.00; N kl 19.15

Estonia pst 9, Tallinn

Jaga lugu:
Hetkel kuum