Artikkel
    Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

    Mida teha nädalavahetusel?

    Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

    25. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos
    NÄITUS
    Adamson-Ericu muuseum
    “Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
    Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
    Lühike jalg 3, Tallinn
    Draakoni Galerii
    “6 lillemaali” Laurentsius, 28.07–09.08 
    “Pesuköök” Ulvi Haagensen, kuni 26.07
    Pikk 18, Tallinn
    Eesti Maanteemuuseum
    “Näitus alkomeetritest”
    “Laadawärk”
    “186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
    ajaloost
    „Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
    “Kogu elu teel”
    Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
    Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
    Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
    Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
    “#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
    “1944. Meri läände”, kuni 05.10
    “Eesti esimest laulupidu ja Toomemäe vaateid kujutav triptühhon”, kuni 31.07
    Püsinäitus:
    “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
    J. Kuperjanovi 9, Tartu
    Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
    “Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
    Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
    Rüütli 15, Tartu
    Eesti Spordimuuseum
    “Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
    “Raio ja maailm”, kuni 31.08
    “Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
    Rüütli 15, Tartu
    Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
    “Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
    “Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,
    kuni 24.08
    “RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
    Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
    Lai 17, Tallinn
    haus galerii
    “QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
    Uus tn.17, Tallinn
    Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
    “Väelised maastikud” Kaljo Põllu,
    kuni 02.08
    “Villameri” Anu Raua vaibanäitus,
    kuni 31.10
    Vabrikuväljak 8, Kärdla
    Hobusepea galerii
    “Kahest neljani” Mara Ljutjuk, 30.07–11.08
    “Ootesaal” Sirja-Liisa Eelma, kuni 28.07
    Hobusepea 2, Tallinn
    Kumu
    “Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
    “Merike Estna ja mina kui maal”,
    kuni 02.11
    “Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
    “Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
    Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
    Püsiväljapanek:
    Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
    Eesti kunst Teise maailmasõja
    lõpust taasiseseisvumiseni
    Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
    Lennusadam
    Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
    Vesilennuki 6, Tallinn
    Niguliste muuseum
    “Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
    Püsiväljapanek:
    “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
    “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
    hõbevarad”
    Niguliste 3, Tallinn
    NUKU muuseum
    Püsinäitused:
    “Ferdinand Veike ekspositsioon”
    “Nukuteatri ajalugu Eestis”
    “Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
    “Maailma nukkude saal”
    “Õuduste kelder”
    “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
    “Tähtede Võlv”
    “Nukutöökojad”
    “Auruteater”
    Lai 1, Tallinn
    Pärnu Kunstnike Maja
    “In Graafika” festival, kuni 16.08
    Nikolai 27, Pärnu
    PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
    “In Graafika” festivali näitus, kuni 23.08
    Uus 4, Pärnu
    Tallinna Lastemuuseum
    “Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
    “Evelin Rikma autorikarude näitus”
    “Beebibuum!”
    “Suvi, ei mingit kahtlust!”
    Fotonäitus “Mõmmiga koos”
    “Sünnipäev”
    Kotzebue 16, Tallinn
    TARTU KUNSTIMAJA
    “Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, 30.07–24.08
    “Jaan Luik”, 30.07–24.08
    “Imat Suumann”, kuni 27.07
    “Tõnis Kriisa”, kuni 27.07
    “Liisi Tamm”, kuni 27.07
    Vanemuise 26, Tartu
    Tartu Mänguasjamuuseum
    “Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09
    Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
    Lutsu 8, Tartu
    Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
    “Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
    Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
    Ülikooli 18, Tartu
    Uue Kunsti Muuseum
    “Mees ja naine” XXI aktinäitus,
    kuni 31.08
    Esplanaadi 10, Pärnu
    Vabaduse galerii
    Ado Lill, kuni 05.08
    Vabaduse väljak 6, Tallinn
    Võru Linnagalerii
    “Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07
    “Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07
    “Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07
    Liiva 13, Võru
     
    TEATER
    A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel
    25.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”
    26.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”
    27.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”
    30.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
    31.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
    Vetepere küla, Albu vald
     
    Alle-Saija Teatritalus
    26.07 kl 19 “Asenaine”
    Põlvamaa, Kanepi vald
    Eesti Draamateater31.07 kl 19 “Laul, mis jääb”Pärnu mnt 5, Tallinn
    Emajõe Suveteater26.07 kl 15 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)26.07 kl 18 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)27.07 kl 15 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)31.07 kl 18 “Üle linna Vinski”Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)Jaama 14, Tartu
    Endla Teater25.07 kl 19 “Armastuse õigekiri”25.07 kl 19 “Topeltelu”26.07 kl 19 “Woyzeck”26.07 kl 19 “Mandel ja merihobu”30.07 kl 19 “Boyband”31.07 kl 16 “Põrrr...!!!”Keskväljak 1, Pärnu
    Jõelähtme Golfikeskuses30.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald
    Kalevipoja sUVETEATER 26.07 kl 19 “Lambasööjad”27.07 kl 19 “Lambasööjad”Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa
    Karepa Sagritsa muuseumis25.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”26.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”27.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”Karepa küla, Vihula vald
    Kell Kümme25.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis25.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel26.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis27.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis27.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel28.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel29.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis29.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel30.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis30.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel31.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis31.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
    Koidula Muuseumis25.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”28.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”29.07 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”Jannseni 37, Pärnu
    Kukruse polaarmõisas25.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”26.07 kl 14 “Vassa Zeleznova”26.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”27.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”Kukruse küla 20, Kohtla vald
    Kuressaare Linnateater29.07 kl 19 “Testamenditäitjad”Sadamaaidas30.07 kl 19 “Testamenditäitjad”Sadamaaidas31.07 kl 19 “Testamenditäitjad”SadamaaidasTallinna 20, Saaremaa
    Kõpu tuletorni jalamil25.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”26.07 kl 19 “Körged, körged köpu mäged”Mägipe küla, Kõrgessaare vald, Hiiumaa
    Liivi Muuseumis31.07 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?” esietendusRupsi küla, Alatskivi vald
    Miksteater25.07 kl 18 “Saabastega kass” esietendus Põlva Talurahvamuuseumis26.07 kl 12 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis27.07 kl 14 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis30.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis31.07 kl 18 “Saabastega kass” Põlva TalurahvamuuseumisNõmme tee 50-17, Tallinn
    R.A.A.A.M25.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis27.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis28.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis29.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis29.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
    Tapa Raudteejaamas 30.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”31.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis Süda 8-7a, Tallinn
    Rapla Nõmme Kõrtsis26.07 kl 15 “Vaese mehe ututall”26.07 kl 19 “Vaese mehe ututall”Nõmme küla, Rapla
    Soera Talumuuseumis30.07 kl 19 “Nipernaadi”31.07 kl 19 “Nipernaadi”Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa
    Tallinna Kammerteater25.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki Suvelaval31.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi SuvelavalVabriku 12, Tallinn
    Vana Baskini Teater25.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Elva Laululaval26.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Saka mõisa Vabaõhulaval27.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel28.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Viimsi Rannarahva muuseumi õuel29.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas 30.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas31.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn
    KONTSERT
    Ammende Villa27.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     Mere pst. 7, Pärnu
    Arensburgi ooperikohvik 25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad” Trio Contemp (Ukraina)Kuressaare, Saaremaa
    Haapsalu Piiskopilinnus25.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Posti 34, Haapsalu
    Kabli rand26.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Terminaator”Häädemeeste vald
    Kassitoome org27.07 kl 20 “Suvekontsert 2014”Kassitoome org, Tartu
    Katariina kirik31.07 kl 19 Satyadev Barman ja Tane MahutaVene tn 12/14, Tallinn
    Kuressaare lossi ooperimaja  25.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Ooperigala26.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Bellini “Norma” Ukraina rahvusooperi etendus27.07 kl 14 “Saaremaa ooperipäevad” “Lastegala” Maria Listra (sopran), Koit Toome, Andres Köster (tenor),Rauno Elp (bariton), Keelpilliansambel Heldur Harry Põlda juhatusel, Estonian Dream Bigband Siim Aimla juhatuselLossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa
    Kärdla laululava27.07 kl 19 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”Kärdla
    Lennukitehas25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Matija SolceHariduse 12A, Viljandi
    Muhu Katariina kirik25.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad”“Hommikutäht” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Risto JoostLiiva küla, Muhu vald, Saare maakond
    Muhu Nautse Mihkli29.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär     Nautse, Muhu vald
    Mustvee kirik 31.07 kl 20 Heili Rosin (flööt) ja Heigo Rosin (löökpillid) Kastani 26, Mustvee
    Niguliste 31.07 kl 22 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Praeludium / Suur Oreliöö NigulistesSeitse kontserti orelil. “Orel neljal käel”Niguliste 3, Tallinn
    Pokumaa31.07 kl 20 “Omad laulud ja mustlasromantika” Anu ja Triinu TaulUrvaste küla, Võrumaa
    PÕLVA INTSIKURMU27.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Põlva linn
    Pärimusmuusika Ait
    25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”
    26.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival”
    27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival”
    Tasuja pst 6, Viljandi
    PÄRNU VALLIKÄÄR25.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani26.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Õhtu tn 1 A, Pärnu
    Rannapungerja tuletorni jalam
    25.07 kl 19 “Tuletorni Kontsert”
    Kõrsikud, Sillamäe Sessioon, Ansambel Juhan, Liisi Koikson Band
    26.07 kl 17 “Tuletorni Kontsert”
    Ivan Orav/ Andrus Vaarik, Avinurme Puhkpilliorkester,  Jan Uuspõld / Luxuri Filters, Ansambel Boamadu, Ansambel Kaseke, Mihkel Raud/ Ines
    Rannapungerja küla, Tudulinna vald
    Tamula rannabangalo25.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” JäääärVee tn 4, Tamula rand, Võru
    Tartu Jaani kirik 30.07 kl 20 “Pühendus Mariale” Kaia Urb (sopran), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Kadri Ploompuu (orel)  Jaani 5, Tartu
    Tartu Laululava30.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Laulupeo pst 25, Tartu
    Teine Kirsimägi25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Feten Feten (Hispaania)25.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Nordic (Rootsi)25.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Paabel26.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Etno Histeria Umeuropa Caravan26.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Zetod26.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Canzoniere Crecanico Salentino (Itaalia)27.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” Svjata Vatra27.07 kl 18 “Viljandi pärimusmuusika festival” Muireann Nic Amhlaoibh (Iirimaa)Viljandi
    Vahastu kirik25.07 kl 19 Raivo Tafenau (saksofonid), Virgo Sillamaa (kitarr), Heikko Remmel (kontrabass)Vahastu küla, Kaiu vald
    Veskiviigi sadam25.07 kl 20 “RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega”27.07 kl 18 “Aita mööda saata öö” Sandra Nurmsalu ja Margus Vaher31.07 kl 19 Tõnis MägiHolmi tn 14, Haapsalu
    Vihula mõis27.07 kl 19 “Südasuvine kontsert” Maarja-Liis Ilus31.07 kl 19 Tanel Padar Vihula, Vihula vald
    Viljandi Kaevumägi25.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” Mari Kalkun ja Runorun  Viljandi
    Viljandi lauluväljak29.07 kl 20 “Väikeste Lõõtspillide Ühingu 25 juubel”Viljandi
    Viljandi Muuseumi hoov25.07 kl 14 “Viljandi pärimusmuusika festival” MidridJohan Laidoneri 10, Viljandi
    Wabalinna maja25.07 kl 21 LennaTallinna 11, Paide
    KINO
    CINAMON“Eyjafjallajökull”kl 14.30, 18.45, 21.00“22 Jump Street”kl 20.20 (v.a K, N); K, N kl 15.45“Segapere”kl 18.05 (v.a K, N); K, N kl 18.00“Meisterkokk”kl 16.30“Ninasarvik Otto”eesti keeles: kl 12.30“Kuidas taltsutada lohet 2”eesti keeles: kl 11.00, 11.30, 14.00“Veritasu”kl 21.15“Transformerid: Väljasuremine”kl 16.15“Ahvide planeedi koidik”kl 13.30 (v.a K, N), 19.30, 22.00“Patupuhastus: Anarhia”kl 22.30“Khumba”kl 11.45, 13.15, 13.45, 15.30, 17.15, 19.15“Step up 5”kl 11.15, 15.15 (v.a K, N), 20.00; K, N kl 13.30, 15.05; K kl 20.15“Herakles”kl 16.00 (v.a K, N), 17.45 (v.a K, N), 22.15 (v.a N); K, N kl 17.20; N kl 20.15“Seksivideo”K kl 20.00; N kl 22.15“Galaktika valvurid”N kl 19.30Turu 2, Tartu
    Coca–Cola Plaza  “Herakles” 3Dkl 12.15, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15 (v.a. N); N kl 17.30, 19.30, 22.00“Keelatud tants 5”2D: N kl 12.15;3D: kl 11.30 (v.a. N), 14.15 (v.a. K, N), 16.30,  19.00 (v.a. N), 21.30 (v.a. T, K, N); N kl 14.20, 18.50, 21.15; K kl 14.30; T, K kl 22.00“Khumba”2D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. N), 13.10 (v.a. N); N kl 11.15, 12.15, 13.15;3D eesti keeles: kl 12.00, 15.10 (v.a. N), 17.20 (v.a. T, N), 19.20 (v.a. T, N); N kl 15.20, 17.10;T kl 16.55, 18.552D vene keeles: kl 11.20 (v.a. E, T, N), 15.20 (v.a. T, N); E, T kl 11.15; N kl 11.10, 12.15, 15.10; T kl 14.553D vene keeles: kl 13.20 (v.a. T, N), 17.10;T kl 12.55; N kl 13.10“22 Jump Street”kl 14.50, 19.15, 21.55“Ahvide planeedi koidik”kl 12.45 (v.a. N) 13.00 (N) 16.45 (v.a. K), 19.10, 21.20 (v.a. T, N); N kl 13.00, 21.00; K kl 17.00; T kl 21.15“Armastuse lõuahaak”kl 20.10“Eyjafjallajökull”kl 11.40 (v.a. N)“Homse piiril” 3Dkl 13.45 (v.a. P, N); N kl 13.30; P kl 13.50“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.30;3D eesti keeles: kl 14.10, 16.15 (v.a. N);N kl 15.553D vene keeles: kl 12.00 (v.a. K, N), 14.00 (v.a. N), 16.20 (v.a. N); K kl 12.10; N kl 11.15, 16.30“Meisterkokk”kl 21.40 (v.a. N)“Neetud naabrid”kl 22.20 (v.a. T, K, N)“Pahatar” 2Dkl 18.00;3D vene keeles: kl 18.30 (v.a. K, N);N kl 14.20“Paras pähkel”2D eesti keeles: kl 11.15 (v.a. E, T, N)“Patupuhastus: Anarhia”kl 15.45, 19.30 (v.a. K, N), 22.00 (v.a. T, K, N); K kl 18.30; N kl 19.10; T, K, N kl 22.20“Segapere”kl 13.15 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 21.15 (v.a. T, K, N); N kl 18.30, 21.40“Süü on tähtedel”kl 20.45 (v.a. K, N); N kl 18.10; K kl 21.15“Transformerid: Väljasuremine”2D: N kl 15.10; E, T, K kl 15.30;3D: kl 18.40 (v.a. N), 21.45 (v.a. K, N);R, L, P kl 15.30; K kl 20.45; N kl 20.50“Üks kohtumine”kl 17.20“Monty Python Live”T kl 21.00“Galaktika valvurid” 3DN kl 19.00, 21.45“Ja nii see läheb”N kl 21.30MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”K kl 20.00“Seksivideo”N kl 20.00, 22.15; T, K kl 21.30Hobujaama, 5, Tallinn
    Ekraan “Herakles”2D: N kl 12.00, 21.45; K kl 17.00;3D: kl 16.30 (v.a. T, K, N), 21.30 (v.a. T, K, N); T kl 18.30“Keelatud tants 5”2D: K kl 11.20;3D: kl 19.00 (v.a. T, K, N); K kl 15.15;T kl 16.00; N kl 16.15“Khumba”2D eesti keeles: kl 12.30 (v.a. T, K, N);K kl 11.15; T kl 12.00; N kl 12.153D eesti keeles: kl 14.30 (v.a. T, K, N);K kl 13.15, 17.45; T kl 14.00; N kl 14.15“Ahvide planeedi koidik”kl 14.15 (v.a. T, K, N), 19.15 (v.a. T, K, N);K kl 14.00; N kl 14.30; T kl 18.00“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. T, K, N), 17.00 (v.a. T, K, N); T kl 15.45; N kl 17.15“Patupuhastus: Anarhia”kl 22.00 (v.a. T, K, N)“Transformerid: Väljasuremine” 2DT kl 12.15“Monty Python Live”T kl 21.00“Galaktika valvurid” 3DN kl 18.45, 21.30MET Suvehooaeg 2014: “Romeo ja Julia”K kl 20.00“Seksivideo”N kl 19.30Riia 14, Tartu
    Kino Artis “Tutto Verdi: Stiffelio”P kl 15.00“Eyjafjallajökull”T kl 11.00“Üks kohtumine”K kl 11.30“Meisterkokk”N kl 11.00Estonia pst 9, Tallinn
    Solaris Kino
    “Keelatud tants” 3D
    R–E, N kl 16.15, 19.45, 21.15;
    T, K kl 16.15, 20.00, 21.15
    “Khumba”
    3D eesti keeles: R, E, N kl 11.15, 12.15;
    L, P kl 11.30, 12.15; T, K kl 11.15, 12.30;
    3D vene keeles: R–N kl 14.15;
    2D eesti keeles: L, P kl 11.15
    “Herakles” 3D
    R–E kl 14.30, 19.00, 21.45;
    T kl 14.40, 19.15, 21.45;
    K kl 14.30, 17.10, 21.45
    “Ahvide planeedi koidik”
    R–E kl 13.30, 16.20, 19.20, 22.10;
    T, K kl 13.30, 16.20, 17.15, 21.45;
    N kl 13.30, 16.20, 22.00
    “Patupuhastus: Anarhia”
    R–N kl 16.20, 22.00
    “Eyjafjallajökull”
    R, E kl 11.30, 19.30;
    L, P, T, K kl 19.30; N kl 11.30
    “Segapere”
    R–E kl 13.45, 17.10, 22.15; T, K kl 13.45, 17.00, 22.30; N kl 13.45, 17.00, 22.15
    “Kuidas taltsutada lohet 2”
    3D eesti keeles: R–N kl 11.20, 13.45;
    2D eesti keeles: R–N kl 11.00;
    3D vene keeles: R–N kl 11.45;
    3D inglise keeles: R–N kl 18.45
    “Üks kohtumine”
    R–N kl 16.30
    “Transformerid: Väljasuremine”
    3D R–N kl 18.30
    “Armastuse lõuahaak”
    R–E kl 17.15; T, K kl 11.30
    “22 Jump Street”
    R–N kl 14.30, 21.45
    “Galaktika valvurid” 3D
    N kl 19.00
    “Ja nii see läheb”
    N kl 19.30
    “Seksivideo”
    T, K kl 19.00; N kl 19.15
    Estonia pst 9, Tallinn
  • Hetkel kuum
Jaeinvestoreid tuleb üha tõsisemalt võtta
Oma Tallinna börsi rahapaigutustega miinuses istuv värske investor teeb teene mitte ainult iseendale, vaid temasugustele jaeinvestoritele laiemalt, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Oma Tallinna börsi rahapaigutustega miinuses istuv värske investor teeb teene mitte ainult iseendale, vaid temasugustele jaeinvestoritele laiemalt, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
30 aastat palgatõusuta: Jaapan survestab ettevõtjaid töötajatele lisa andma
Inflatsioon närib jaapanlasi, kes pole enam kui veerandsada aastat näinud palgatõusu. Nüüd on olukord aga muutumas, vahendab CNN.
Inflatsioon närib jaapanlasi, kes pole enam kui veerandsada aastat näinud palgatõusu. Nüüd on olukord aga muutumas, vahendab CNN.
Investor, kelle juures käivad rahahädas inimesed nõu küsimas
Jekaterina Tindi lugu investoriks saamisel algas aastal 2010, kui ema kinkis talle raamatu “Rikas isa, vaene isa”. Seda lugedes tabas tulevast investorit teadmine, et inimesel on võimalik ka niimoodi raha teenida, et tegelikult raha teenib ennast ise.
Jekaterina Tindi lugu investoriks saamisel algas aastal 2010, kui ema kinkis talle raamatu “Rikas isa, vaene isa”. Seda lugedes tabas tulevast investorit teadmine, et inimesel on võimalik ka niimoodi raha teenida, et tegelikult raha teenib ennast ise.
Reaalajas börsiinfo
Lillemüüja laseb pikalt tegutsenud äri pankrotti: pole enam mõtet
Varem Viru lilleturul kioskit pidanud lillede jaemüügiga tegelev Kaeralill koondas töötajad ja läheb pankrotti.
Varem Viru lilleturul kioskit pidanud lillede jaemüügiga tegelev Kaeralill koondas töötajad ja läheb pankrotti.
Boroditš võitis Tallinnalt 90 000 eurot
Endine poliitik ja Tallinna Linnatranspordi juhatuse liige võitis kohtuvaidluses ettevõttega hagi, mille eest määrati talle 90 000 euro suurune hüvitis ühes viivistega.
Endine poliitik ja Tallinna Linnatranspordi juhatuse liige võitis kohtuvaidluses ettevõttega hagi, mille eest määrati talle 90 000 euro suurune hüvitis ühes viivistega.
Sõda pühkis kolmandiku Ukraina majandusest
Ukraina majandus vähenes eelmisel aastal ligikaudu 30 protsenti, võttis Soome Panga arenevate majanduste uurimiskeskus Bofit kokku Ukraina ametiasutuste esialgsed andmed.
Ukraina majandus vähenes eelmisel aastal ligikaudu 30 protsenti, võttis Soome Panga arenevate majanduste uurimiskeskus Bofit kokku Ukraina ametiasutuste esialgsed andmed.
Nädala raadiohitid: kas turgudel optimismi jagub?
Kas turgudel jätkub optimismi ning kui kaua võib kesta jahedam seis majanduses - need teemad huvitasid Äripäeva raadio kuulajat sel nädalal enim.
Kas turgudel jätkub optimismi ning kui kaua võib kesta jahedam seis majanduses - need teemad huvitasid Äripäeva raadio kuulajat sel nädalal enim.

Olulisemad uudised

Boroditš võitis Tallinnalt 90 000 eurot
Endine poliitik ja Tallinna Linnatranspordi juhatuse liige võitis kohtuvaidluses ettevõttega hagi, mille eest määrati talle 90 000 euro suurune hüvitis ühes viivistega.
Endine poliitik ja Tallinna Linnatranspordi juhatuse liige võitis kohtuvaidluses ettevõttega hagi, mille eest määrati talle 90 000 euro suurune hüvitis ühes viivistega.

Küpsised

Äripäev kasutab küpsiseid parima ajakirjandusliku teenuse, huvipakkuvama sisu ja hea kasutajakogemuse võimaldamiseks. Meie veebilehel on järgmist liiki küpsised: vajalikud-, statistika-, eelistuste- ja turunduse küpsiseid. Küpsiste kasutamise eesmärkide ja töötlemise aluse osas saad rohkem infot Meie Küpsiste Poliitikast. Vajutades „Luban kõik“ nõustud Küpsiste kasutamisega meie ja kolmandate osapoolte poolt Meie Küpsiste poliitikas ja käesolevas Küpsiste lahenduses toodud tingimustel. Vajutades „Muudan eelistusi“ saad oma eelistusi alati muuta ja täiendavalt infot erinevate Küpsiste kohta.

Loe lähemalt meie Privaatsus - ja Küpsisepoliitikast.