Mari Hiiemäe • 18. detsember 2014
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Meisterlavastaja Ridley Scotti uues linateoses "Exodus" särab peaosas näitleja Christian Bale.
Meisterlavastaja Ridley Scotti uues linateoses "Exodus" särab peaosas näitleja Christian Bale.  Foto: Tootja

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

21. novembri Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos. 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“100 aastat kunstiharidust Tallinnas. EKA emeriitprofessorite looming”,kuni 22.03Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Klade” Mari Roosvalt, kuni 10.01Pikk 18, Tallinn

Eesti Kunstiakadeemia Galerii“Kangelanna teekond” Fideelia-Signe Rootsi isikunäitus, kuni 21.01Tartu mnt. 1, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“Otsi kohta, kus sa saad…” fotokonkursi “Minu koht” parimad fotod, kuni 11.01“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015Püsinäitus:“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Armastuskirjad”, kuni 31.05Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Klassikud. Silvia Raudvee”, kuni 25.01“Soome klaasikunst 2005–2010”,kuni 25.01“Kaetud lauad” Prantsuse lauanõud ja disain, kuni 04.01“Words & Works from a World Away” (“Sõnad ja tööd sealt kaugelt”) Austraalia ja Eesti ehete ja objektide näitus. kuni 18.01Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn

Haapsalu Kultuurikeskus“Ameerikat kujutades” Ameerika ajalugu läbi kunsti, kuni 21.12Posti 3, Haapsalu

haus galeriiEduard Zentšik, kuni 22.12Uus tn. 17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Ülo Sooster-90”, kuni 10.01“Esimesed naisfotograafid Hiiumaal”, kuni 15.01Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii“Puude taga on inimene” Anu Hint,kuni 29.12Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase keskus“Virve Aruoja piltvaipade näitus”,kuni 05.01Püsinäitus: Paul Kondase maalidPikk tn. 8, Viljandi

Kumu“Tartu sõpruskond ja Ülo Sooster”,kuni 29.03“Jutustades lugusid. Šveitsi ja Baltimaade kunstnikud” kuni 01.02“Kunsttööstuskoolist kunstiakadeemiaks. 100 aastat kunstiharidust Tallinnas”, kuni 22.02“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”,kuni 18.01“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam“Meri riidekapis”, kuni 18.01Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum“Peidus pool”, kuni 07.06Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Maa ja ilm” Kaie Kal/Kaija Kesa, maalid ja graafika, kuni 17.01Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS“Sorge figuurid ja aktid” Margus Tiitsmaa, kuni 11.01Uus 4, Pärnu

Rannarahva Muuseum“Lõpik” Tekstiilikunstnik Anu Raua isikunäitus, kuni 06.01Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Kunstihoone GALERII“Värdjad” Kaido Ole maalid, kuni 21.12Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kunstniku jalajälg” Aili ja Toomas Vint, maalinäitus, kuni 18.01Vabaduse väljak 8, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA“Aastalõpunäitus”, kuni 11.01Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum“Tüüpilised indiviidid. Tartu grafiti ja tänavakunst 1994–2014”, kuni 01.02Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Tagurpidi jõulud”, kuni 01.02Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Kogu, hoia, jaga!” II rahvusvaheline kunstiväärtuslike kollektsioonide näitus, kuni 18.01“Paber kannatab kõike”, Rahvusvaheline paberinäitus, kuni 18.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii“Eesti Klaasikunstnike Ühenduse aastanäitus”, kuni 06.01Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii“Uus akvarell 2014” Eesti Akvarelliühingu näitus, kuni 02.01Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater19.12 kl 19 “Teed juuakse kell viis”19.12 kl 19 “Hävituse ingel”20.12 kl 19 “Keskmängustrateegia”20.12 kl 19 “Külaline”20.12 kl 19 “Tund aega, et hinge minna”23.12 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”23.12 kl 19 “Vennas”Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater19.12 kl 19 “Eedeni aed”19.12 kl 19 “Topeltelu”20.12 kl 12 “Kaunitar ja koletis”20.12 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”20.12 kl 19 “Eedeni aed”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia19.12 kl 19 “Bajadeer”20.12 kl 12 “Pähklipureja”20.12 kl 12 “Väike prints Hamlet”20.12 kl 14 “Väike prints Hamlet”20.12 kl 19 “La traviata”21.12 kl 12 “Väike prints Hamlet”21.12 kl 14 “Väike prints Hamlet”Estonia pst 4, Tallinn

Monoteater21.12 kl 16.30 “Ott Sepp tõuseb üles” Nordea Kontserdimajas21.12 kl 19 “Ott Sepp tõuseb üles”Nordea Kontserdimajaswww.monoteater.ee

NUKU19.12 kl 11 “Võlupood”19.12 kl 11 “Tuhkatriinu”19.12 kl 14 “Võlupood”19.12 kl 15 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”19.12 kl 17.30 jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”19.12 kl 18 “Võlupood”19.12 kl 18 “Tuhkatriinu”20.12 kl 11 Jõululugu ärkab ellu “Juhtumid jõuluvanaga”20.12 kl 12 “Võlupood”20.12 kl 12 “Tuhkatriinu”20.12 kl 15 “Võlupood”20.12 kl 18 “Võlupood”20.12 kl 18 “Tuhkatriinu”21.12 kl 11 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”21.12 kl 12 “Võlupood”21.12 kl 12 “Tuhkatriinu”21.12 kl 15 Jõululugu ärkab ellu “Lumeeit”21.12 kl 15 “Võlupood”21.12 kl 16 “Tuhkatriinu”Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater20.12 kl 12 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumis20.12 kl 15 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumis20.12 kl 18 “Valged jõulud, must kunst” KUMU auditooriumisToom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater19.12 kl 11 “Lumehelbeke”19.12 kl 19 “3 õde”19.12 kl 19 “Maalermeister” Türi Kultuurikeskuses20.12 kl 11 “Lumehelbeke”20.12 kl 19 “3 õde”22.12 kl 19 “3 õde”22.12 kl 19 “Maalermeister” Vene TeatrisKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater21.12 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater19.12 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”19.12 kl 19 “Kassirabal”19.12 kl 19 “Neli aastaaega”20.12 kl 19 “Hiirtest ja inimestest”20.12 kl 19 “Kassirabal”20.12 kl 19 “Neli aastaaega”22.12 kl 19 “Amy seisukoht”22.12 kl 19 “Neli aastaaega”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater19.12 kl 19 “Selgroogupidikoos”20.12 kl 19 “Mikiveri tagi”21.12 kl 19 “Mikiveri tagi”www.uusteater.ee

Teater NO9919.12 kl 19 “Mu naine vihastas”20.12 kl 19 “Mu naine vihastas”22.12 kl 19 “Mu naine vihastas”Sakala 3, Tallinn

Teoteater20.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”21.12 kl 12 “Habemeta jõuluvana”KUMU Kunstimuuseumis21.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”KUMU Kunstimuuseumis21.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”KUMU KunstimuuseumisVana-Kalamaja 9a, 10141 Tallinn

Ugala Teater19.12 kl 11 “Hiired on hiired”19.12 kl 15 “Hiired on hiired”19.12 kl 19 “Lovesong. Ühe armastuse lugu”20.12 kl 15 “Hiired on hiired”Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine19.12 kl 11 “Kuldvõtmekese lugu”Teatri Kodus19.12 kl 18 “Kuldvõtmekese lugu” Teatri Kodus19.12 kl 19 “Deemonid” Vanemuise väikeses majas19.12 kl 19 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris20.12 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus20.12 kl 19 “Estoplast” Sadamateatris20.12 kl 19 “Minu veetlev Tartu”21.12 kl 12 “Pähklipureja”21.12 kl 16 “Hea põhjatuule vastu”Vanemuise väikeses majasVanemuise 6, Tartu

Vene Teater19.12 kl 11 “Kõuts Pampuši muinasjutud”19.12 kl 14 “Kõuts Pampuši muinasjutud”19.12 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”20.12 kl 13 “Poiss, kes ei kartnud midagi”20.12 kl 18 “Bernarda Alba maja”21.12 kl 12 “Kõuts Pampuši muinasjutud”21.12 kl 18 “Naisevõtt”Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater19.12 kl 11 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”19.12 kl 14 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”19.12 kl 17 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”20.12 kl 15 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”21.12 kl 11 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”21.12 kl 14 “Sinine jänes, punane rebane, kollane...”Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Café Amigo19.12 kl 22 2 Quick Start20.12 kl 22 Koit ToomeViru väljak 4, Tallinn

Estonia kontserdisaal19.12 kl 19 “Maestro III” “Roždestvenski & Prokofjev” Viktoria Postnikova (klaver), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Dirigent Gennadi Roždestvenski20.12 kl 19 “Väike pidulik missa”Sarah Wegener (sopran), Helen Lepalaan (metsosopran), Fulvio Oberto (tenor), Olari Viikholm (bass), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Dirigent Tõnu Kaljuste25.12 kl 12 “Arsise jõulukontsert”Estonia pst 4, Tallinn

Hopneri maja19.12 kl 19 “Tuhat üks talve” Pööripäeva kontsert: Kristiina Ehin ja Silver Sepp20.12 kl 18 “Christmas Concert”Mati Palm, Maksim Štšura (piano), Maria Veretenina (soprano)Raekoja plats 18, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja21.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud VestidPargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss21.12 kl 17 “Helisevad šedöövrid Kadriorus” Neeme Punder (flööt), Harry Traksmann (viiul), Leho Karin (tšello), Reinut Tepp (haamerklaver)A. Weizenbergi 37, Tallinn

Karlova Teater19.12 kl 19 “Tulge tagasi” Johansonide kontsert20.12 kl 15 “Kaunimad jõulud me elus” Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsertetendus20.12 kl 19 “Kaunimad jõulud me elus”21.12 kl 15 “Kaunimad jõulud me elus”21.12 kl 19 “Kaunimad jõulud me elus”Tähe 66, Tartu

Laitse Graniitvilla19.12 kl 19 “Jõulukontsert Maarjaga” Maarja-Liis Ilus ja Peeter RebaneLaitse, Kernu vald

Lasva Rahvamaja20.12 kl 12 “Jõulukellad” Käsikellade ansambel Campanelli, Dirigent Inna LaiLasva, Võrumaa

Mooste mõis19.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid23.12 kl 19 “Jõuluooper” Marko Matvere, Maria Listra, Ooper-KvartettMooste vald

Mustpeade Maja21.12 kl 18 “Kaunimad jõulusoovid” Luisa Värk ja Lauri Liiv, klaveril maestro Olav EhalaPikk tn 26, Tallinn

Märjamaa rahvamaja21.12 kl 15 “Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert” Eesti Rahvusmeeskoor, Dirigent Kaspar MändSauna 2, Märjamaa vald

Nordea Kontserdimaja22.12 kl 19 “The Led Zeppelin Session” Lea Dali Lion, Robert Linna, Mikk Tammepõld, Marie Vaigla ja Indrek PatteEstonia pst. 9, Tallinn

PAIDE KIRIK21.12 kl 18 “Kingitus linnarahvale”Ellerheina jõulukontsert22.12 KL 19 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”Keskväljak 1, Paide

Paide Kultuurikeskus19.12 kl 19 “Jõuluooper” Marko Matvere, Maria Listra, Ooper-KvartettPärnu 18, Paide

Pikavere vana vallamaja20.12 kl 19 “Aastaajad” Liisi Koikson & Vaiko EplikKoonga vald

Põhjaka mõis21.12 kl 18 “Jõuludeks koju” Rebecca KontusMäeküla, Järvamaa

Pärnu Kontserdimaja21.12 kl 17 “Karavani jõululaulude kontsert” Ansambel Karavan,Karl Madis, Getter Jaani ja Uku Suviste25.12 kl 18 “Arsise jõulukontsert”Aida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik20.12 kl 19 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”Pikk 19, Rakvere

Rock cafe19.12 kl 21 Kotkas 40: No-Big-Silence20.12 kl 23 Smilers ja ShanonTartu mnt 80d, Tallinn

Rõuge kirik20.12 kl 15 “Jõulukellad” Käsikellade ansambel Campanelli, Dirigent Inna LaiRõuge, Rõuge vald

Tallinna Jaani kirik23.12 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert23.12 kl 18 Eesti Rahvusmeeskoori JõulukontsertVabaduse väljak 1, Tallinn

Tapa Kultuurikoda19.12 kl 19 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus, kunstiline juht Andres MustonenTuru 8, Tapa, Lääne-Virumaa

Tartu Jaani kirik21.12 kl 16 “Laulge Issandale uus laul”Hortus Musicus, Kunstiline juht Andres MustonenJaani 5, Tartu

Tartu Jazz Club19.12 kl 21 Innersound: Elina Hokkanen (vokaal), Johannes Laas (kitarr), Karl Tammaru (bass) Jan Kulbin (löökpillid)20.12 kl 21 “Swinging Christmas” Kristofer Soop (kitarr), Roland Mällo (saksofon)Ülikooli 20, Tartu

Vanemuise kontserdimaja20.12 kl 15 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid20.12 kl 19 “Kiigume koos” Kõrsikud ja Vallatud Vestid22.12 kl 19 “Väike pidulik missa”Dirigent Tõnu KaljusteVanemuise 6, Tartu

Viljandi Pauluse kirik21.12 kl 17 “Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdid”Kiriku 3, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait21.12 kl 14 “Ellerheina jõulukontsert” Tütarlastekoor Ellerhein (Tallinna Huvikeskus Kullo), kaastegevad: Johannes Välja (tšello) ja Sten Heinoja (klaver), Dirigent Ingrid KõrvitsTasuja pst 6, Viljandi

Võru kultuurimaja KANNEL20.12 kl 13 “Arsise jõulukontsert”Liiva 13, Võru

Väravatorn20.12 kl 16 “Laulge Issandale uus laul”Hortus Musicus, Kunstiline juht Andres MustonenLühike jalg 9, Tallinn

KINO

CINAMON“Pöörane seiklus Mehhikos”kl 20.30 (v.a K), 22.30 (v.a K)“Näljamängud: Pilapasknäär – OSA 1”kl 16.45 (v.a K, R); R kl 17.05; E kl 19.15“Ettemääratus”kl 21.30 (v.a K)“Nullpunkt”kl 19.30 (v.a E–K); K kl 12.30; T kl 15.00, 17.30, 19.50; E, R, L, P kl 15.15; E kl 17.45;N–P kl 22.15“Madagaskari pingviinid”kl 11.45 (v.a N), 13.45 (v.a N); N kl 16.00“Exodus: jumalad ja kuningad”kl 15.30 (v.a K), 18.30 (v.a K), 22.00 (v.a T, K); K kl 12.15; T kl 22.10“Tähtedevaheline”kl 17.20 (v.a K)“Vastikud Ülemused 2”N–P kl 20.00; E kl 22.15; T kl 22.20“Hectori õnneotsingud”kl 13.15 (v.a K)“Saja–aastane, kes hüppas aknast alla ja kadus”L, P kl 12.15; E, T, N, R kl 14.30“7. Pöialpoiss”kl 11.15 (v.a K, N), 13.30 (v.a T, K), 15.40 (v.a K); K kl 11.00; E, T, R kl 12.15; T kl 13.10; N kl 13.45“Kääbik: Viie väe lahing”kl 13.00 (v.a K, N), 16.00 (v.a K), 19.00 (v.a T, K), 21.45 (v.a T, K); K kl 12.45; T kl 19.15, 22.00“Solani ja Ludvigi jõulud”kl 11.00 (v.a K, N), 11.30 (v.a N); N kl 13.00, 14.30; K kl 13.15Naisteõhtu: “Kaheöösuhe”T kl 20.00“Öö muuseumis: Hauakambri saladus”R kl 17.45; N, L, P kl 18.00Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: L kl 10.45, 14.00;E, T, N kl 11.40; P kl 13.05, 16.50;3D eesti keeles: P kl 11.20, 14.10; R, L kl 11.35, 15.45; L kl 13.20; R, E, T kl 13.25; N kl 14.50; E, T kl 17.35;2D vene keeles: N kl 11.20; T kl 14.00;E kl 14.15; P kl 14.50, 17.10;3D vene keeles: kl 15.30 (v.a. P, K, N);P kl 11.00, 13.10; L kl 11.10; R, E, T kl 11.20;N kl 12.30; R, L kl 13.40“Ettemääratus”N kl 11.30, 18.55; R kl 13.10; E, T kl 19.10;R, L kl 19.15; P kl 19.45, 22.00; L kl 21.00;E kl 22.05, 22.15; T kl 22.10“Exodus: Jumalad ja kuningad”kl 15.40 (v.a. P, K, N); L, T kl 12.30; P kl 12.50, 15.55, 18.30, 21.40; E kl 13.40; N kl 13.45, 15.50, 17.55, 21.00; R kl 13.55, 20.55; L kl 17.20, 20.30, 21.55; R, E, T kl 18.45, 21.50“Pöörane seiklus Mehhikos”R kl 11.45, 20.10; E kl 13.00, 19.55;T, N kl 13.40; T kl 15.50, 20.00; R, E kl 16.20; N kl 18.20; L kl 18.50, 22.00; P kl 19.15, 22.15“Kaotatud paradiis”R kl 19.30, 22.05; L kl 19.40; P kl 20.50;N kl 21.10; E, T kl 21.55“Hectori õnneotsingud”N kl 15.45; T kl 16.00; L kl 18.15; R, E kl 18.30; P kl 18.40“Kääbik: Viie väe lahing”3D: R, E, T kl 11.30, 14.30; P kl 12.30; N kl 13.00; L kl 14.20;3D HFR: kl 17.40 (v.a. P, K, N), 20.45 (v.a. K); L kl 11.20, 15.00; P kl 11.30, 13.20, 13.30, 15.20, 16.40, 18.25, 20.15, 21.30; N kl 11.45, 14.45, 14.40, 15.40, 17.15, 17.45, 18.45, 21.50;E, T kl 12.45, 15.50, 18.55, 22.00; R, L kl 12.50, 15.55, 19.00, 22.10; T kl 18.00, 21.45“Madagaskari pingviinid”2D eesti keeles: P kl 10.55; R kl 12.00;E, T kl 12.40; L kl 14.10;3D eesti keeles: L, P kl 12.00; N kl 13.30;P kl 14.30; E, T kl 15.20; R, L kl 17.50;2D vene keeles: N kl 12.00; L kl 12.45;E, T kl 17.50; R kl 18.00;3D vene keeles: P kl 12.40; E, T kl 13.10;R kl 14.10; N kl 14.40; L kl 14.50; L, P kl 16.20“Näljamängud: Pilapasknäär - Osa 1”R, E kl 13.00; L kl 14.05; N kl 14.30, 19.20; E, T kl 15.10; R kl 15.20; P kl 15.30, 18.10;T kl 18.30; E kl 19.15; R, L kl 19.30“Nullpunkt”eesti keeles: kl 19.40 (v.a. R, L, K), 22.10 (v.a. R, L, K); L kl 11.30; E, T kl 12.00; R kl 12.10, 14.40; P kl 12.15, 17.15; N kl 14.10; E, T kl 14.30; L, P kl 14.45; L, E, T kl 17.00; R, N kl 17.10;R, L kl 20.00, 22.30“Pettson ja Findus - väike tüütus, suur sõprus”eesti keeles: L kl 11.45“Poisipõli”E kl 21.10“Praht”P kl 16.15; E, T, N kl 16.40; R, L kl 16.45“Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”P kl 21.10; E, T kl 21.20; R, L, N kl 21.30“Serena”E kl 11.55; R kl 12.30; T kl 12.50“Solani ja Ludvigi jõulud”eesti keeles: P kl 10.45, 15.10; L kl 10.55, 16.15; R, E, T kl 11.15; N kl 12.10, 14.00, 16.00; E, T kl 14.50; R kl 14.55“Tähtedevaheline”R, E, T kl 17.30; L kl 18.30, 21.00; P kl 18.50; N kl 20.30; E, T kl 20.55; R kl 21.10“Vääramatu jõud”L kl 12.15; E kl 16.45; N kl 16.50; R kl 17.00;T kl 21.10; P kl 21.25“Väikese Nicolas' suvevaheaeg”vene keeles: P kl 11.45“Vastikud ülemused 2”L kl 17.15; P kl 19.00, 21.20; N kl 19.10, 22.00; E, T kl 19.30; R kl 19.40; E kl 21.55; R, L kl 22.15MET Ooper: “Nürnbergi meisterlauljad”T kl 18.00Bolshoi Ballett: “Pähklipureja”P kl 17.00“Jõulupuud 1914”vene keeles. N kl 14.15, 17.00, 20.55, 21.45“Kaheöösuhe”N kl 21.20; R kl 22.20“Lumekuninganna 2”3D eesti keeles: N kl 12.50, 17.00“Öö muuseumis: hauakambri saladus”T kl 11.45; N kl 12.15, 19.30; P kl 14.00“Seitsmes poeg”3D: N kl 19.00Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P, K, N);N kl 14.15;3D eesti keeles: kl 13.30 (v.a. P, K, N);P kl 12.00“Exodus: Jumalad ja kuningad”T kl 15.45, 18.45; R kl 17.30, 20.30; E kl 18.15, 21.15; L kl 19.00, 22.00; P kl 19.45; N kl 21.00“Kääbik: Viie väe lahing” 3Dkl 15.30 (v.a. P, K, N), 18.30 (v.a. P, K, N), 21.30 (v.a. P, K, N); N kl 13.45, 21.15; P kl 14.00, 20.00“Madagaskari pingviinid”2D eesti keeles: E, T kl 11.15; N kl 12.15;L kl 12.30, 17.00; P kl 15.00“Nullpunkt”eesti keeles: R kl 10.00; R, P kl 12.30;T kl 13.15; L kl 14.30; E kl 15.45; N kl 18.30“Vääramatu jõud”E kl 13.15; R kl 15.00; T kl 21.45Bolshoi Ballett: “Pähklipureja”P kl 17.00“Jõulupuud 1914”vene keeles: N kl 16.45“Lumekuninganna 2”3D eesti keeles: N kl 11.45“Öö muuseumis: hauakambri saladus”N kl 16.15“Seitsmes poeg”3D: N kl 19.00Riia 14, Tartu

Solaris Kino“Seitsmes poeg”K kl 15.20; N kl 16.30, 19.10“Öö muuseumis”L, P kl 17.00; E, T kl 17.10“Pöörane seiklus Mehhikos”R kl 14.20, 16.30, 21.50; L, T kl 14.20, 19.40, 21.50; P kl 14.20, 19.00, 21.50; E kl 19.40, 19.00, 21.50; K kl 11.00; N kl 19.50, 22.15“Mesilane Maia”eesti keeles: E, T kl 13.00; K kl 15.20“Lumekuninganna 2”eesti keeles.: L–T kl 10.50, 16.40; K kl 11.00, 13.00; N kl 14.00, 16.00, 17.50“Kaheöösuhe”E kl 14.20; T kl 19.30; K kl 15.15“Exodus: Jumalad ja kuningad”R kl 11.40, 18.40, 20.50; L kl 13.30, 18.40, 21.20; P kl 11.30, 18.40, 19.30, 21.20;E, T kl 13.30, 18.40, 21.20; K kl 21.25, 14.30;N kl 16.20, 18.50, 21.30“7. pöialpoiss”2D eesti keeles: R kl 10.30;3D eesti keeles: R kl 12.30, 14.30, 18.50;L, P kl 11.00, 13.00, 15.00, 19.20; E kl 11.00, 15.10, 19.30; T kl 11.00, 15.10; K kl 11.30, 12.30, 13.20; N kl 14.15, 15.00, 17.10;3D vene keeles: R, P kl 14.30; L, E, T kl 11.20, 17.40; K kl 15.30; N kl 13.45“Vääramatu jõud”R–T kl 20.30; N kl 20.40“Roosa Kampsun, Viimane Romeo”eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega:R–T kl 16.20“Hectori õnneotsingud”R kl 13.45, 18.00, 20.00; L–T kl 13.45, 18.00; N kl 14.15, 18.10“Saja–aastane mees, kes hüppas aknast välja ja kadus”R kl 17.30, 19.30; L, E, T kl 19.10, 22.00;P kl 21.20; N kl 19.10, 22.10“Kääbik: Viie väe lahing”3D: R, L, E, T kl 11.20, 14.20, 19.00, 21.40;P kl 14.00, 19.00, 21.40; K kl 11.45, 14.35;N kl 14.10, 19.25, 21.50“Solani ja Ludvigi Jõulud”eesti keeles: R–T kl 12.50; K kl 11.20“Praht”R–T kl 16.40“Escobar: Kaotatud paradiis”R–T kl 22.00; N kl 21.40“Nullpunkt”R kl 13.00, 16.30; L, E, T kl 13.10, 16.30;P kl 15.00, 16.30; N kl 16.50“Vastikud ülemused 2”R kl 11.30, 22.10; L–T kl 11.30, 21.45; N kl 21.55“Madagaskari pingviinid”3D eesti keeles: R, L, E, T kl 11.00, 17.20;P kl 13.00, 17.30; K kl 13.30; N kl 17.00;2D eesti keeles: R–T kl14.40; N kl 14.30;3D vene keeles: R kl 15.30; L, E, T kl 15.40;P kl 17.00; K kl 13.20; N kl 15.50“Näljamängud: Pilapasknäär osa 1”R–T kl 11.50“Tähtedevaheline”R–T kl 20.30; N kl 20.40“Jõulupuud 1914”K kl 15.00Estonia pst 9, Tallinn

Võru kino Kannel“Madagaskari pingviinid”3D: P kl 13.30;2D: E kl 15.30; T kl 15.00“7. pöialpoiss”3D: P kl 15.15; E kl 17.15“Kääbik: Viie väe lahing”HFR 3D: P kl 17.00; E kl 19.00Liiva 13, Võru

Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt