Kertu Ruus • 28. oktoober 2015 kell 5:28

Leedukast Ukraina minister Abromavičius esineb homme Tallinnas

Aivaras Abromavičius  Foto: Erakogu

Homme ja ülehomme toimub Tallinnas Kultuurikatlas Balti M&A ja riskikapitalifoorum, Balti M&A ja erakapitali valdkonna aastaüritus.

Foorumi keynote speaker on Ukraina majandusarengu- ja kaubandusminister, endine East Capitali ja Hansapanga investeerimispankur Aivaras Abromavičius. Leedus sündinud ja Eestiski õppinud Ukraina minister annab põhjaliku ülevaate arengutest riigis, mille käekäigul on määratu mõju Balti riikidele ja kogu Euroopale.

Foorumil on esinejaid 14 riigist, nende seas Hiina investor, kes räägib väljavaadetest Euroopas, USA varahaldurid rääkimas üleilmsest investeerimiskliimast, samuti paljude ettevõtjate ja juhtide lood Balti firmade rahvusvahelisest läbimurdest (Stenders, FCR Media jne).

Balti M&A ja riskikapitali foorum on kujunenud meie piirkonnast huvituvate turuosaliste peamiseks networking-ürituseks, registreerunud on üle 200 osaleja.

Foorumi korraldajateks on advokaadibüroo Sorainen, Äripäev, BaltCap, GIC ning Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsioon koos partneritega. Tänase päeva esimeses pooles saab ennast veel üritusele registreerida.

Hetkel kuum