Äripäev • 7. veebruar 2016
Jaga lugu:

Nädal graafikutes: magus rendiäri ja alkoränne

Genex Investi juhi Ain Kivisaare selja taga asuvas Harju tänava hoones on üürilisteks Jaapani, Kreeka ja Norra saatkond.  Foto: Andres Haabu

Kes rikastuvad hooneid välissaatkondadele välja üürides ja kui palju meie alkoholist viivad koju kaasa soomlased, saab näha selle nädala graafikutest.

Estover peab maksma

Tartu maakohtu otsusega peab piimatööstus Estover tasuma ligi 216 000 euro suuruse võla ja vähemalt 1700 eurot intressi piimatootjale Melmilk tehingute eest, mida Estover ei teinud lepingutingimuste järgi, kirjutasime reedel.

Kehvale turuolukorrale viidates lasi Estover esitada endale vähendatud arveid, kuid suutis 2014. aastal kasumit kasvatada.

Soome turistide alkoholikogused on vähenenud

Eestit külastanud viiest soomlasest neli ostab siit koju kaasa ka alkoholi, selgub soomlaste tehtud mahukast uuringust, alkoholi üldkogus on aga aastaga vähenenud.

Kui suure korteri saab keskmise palga saaja?

Keskmise palga saaja saab Tallinnas viimase viie aasta jooksul endale muretseda järjest väiksema korteri, selgub Pindi Kinnisvara kogutud statistikast, Pärnus saab see-eest endale soetada järjest suurema korteri.

Jaanuar kaldus börsil miinusesse

Börsid olid jaanuaris miinuse poole kaldu: kui tõusjate seas andsid tooni minu väiksed ja pigem eksootilised börsid, siis langejate eesotsas troonib võimsa miinusega Hiina.

Kes üürib saatkondadele kinnisvara?

Tallinna on koondunud peaaegu 30 välisriigi esindust, neist enamiku ruumid ja hooned on erakätes.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum