Äripäev • 19. oktoober 2016 kell 9:54

Kuivallik ja Tullus ostsid 1,4 miljoniga golfiväljaku

Indrek Kuivalliku ja Kristo Tulluse investeerimisettevõtted ostsid 1,4 miljoni euro eest Suuresta golfiväljaku.  Foto: Suuresta golfikeskus

Indrek Kuivalliku ja Kristo Tulluse investeerimisettevõtted ostsid 1,4 miljoni euro eest Suuresta golfiväljaku, mille eelmisele omanikule, ASile Golfest kuulutas Harju maakohus sel kevadel välja pankroti.

Starmani aktsionär Kuivallik ning Tullus, kes on tegev restorani-, kinnisvara- ja investeerimisäris, on ise kirglikud golfimängijad, kes näevad Suuresta golfiväljaku arendamises suurt potentsiaali. Nende eesmärk on järgmiseks hooajaks tõsta teenuste ning väljaku kvaliteeti, suurendada golfikoolituste mahtu ja kvaliteeti.

Uued omanikud plaanivad investeerida väljakusse miljon eurot.

Kuus aastat golfi harrastanud Kuivallik näeb Suuresta golfiväljakus suurt potentsiaali. „Usun, et investeeringud väljakusse, klubihoonesse ning meeskonda tõstavad golfiväljaku võimekust pakkuda head, konkurentsivõimelist kvaliteeti golfimängijatele, samuti soovime olulisel määral tõsta kõrvalteenuste taset.”

Eesti golfimängijate paremikku kuuluv Kristo Tullus plaanib investeerida laiemalt Eesti golfi. „Lisaks Suuresta golfiväljakusse investeerimisele avan Golf Experince golfi sisehalli koos lisateenustega, mis annab golfimängijale võimaluse aasta ringi Eestis golfi mängida. Suuresta golfiväljaku ost oli loomulik jätk, et tekiks väljaku, sisehalli ning golfimängu toetavate teenuste sünergia," kommenteeris Tullus.

Suuresta golfiväljak on plaanis taasavada tuleva aasta golfihooajaks.

Hetkel kuum