Mait Kraun • 24. juuni 2017 kell 16:51

Rapla Tarbijate Ühistu teenis pool miljonit kasumit

Kalkulaator  Foto: PantherMedia/Scanpix

Rapla Tarbijate Ühistu müügitulu kasvas ning kasum ületas poole miljoni euro piiri.

Unknown body type: x-im/content-part infopank

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et jaemüügiga tegeleva Rapla Tarbijate Ühistu TÜ müügitulu kasvas 2016. aastal (võrreldes eelneva aastaga) 6 protsenti, 19,97 miljoni euroni. Ärikasum suurenes seejuures 220 234 euro võrra, 534 485 euroni.

Ettevõttes töötas eelmisel aastal keskmiselt 174 inimest, võrreldes 2015. aastaga kasvas töötajate arv ühe võrra. Käive töötaja kohta suurenes 5 protsenti, 114 745 euroni. Keskmine brutotasu tõusis 4 protsenti, 790 euroni kuus.

 

Rapla Tarbijate Ühistu on asutatud 1904. aastal. Ühistu eesmärk on oma liikmete ühise tegevuse toetamine erinevate teenuste osutamisega. Rapla Tarbijate Ühistu põhitegevus on jaekaubandus, kõrvaltegevused on toitlustus ja kinnisvarahaldus, selgub ettevõtte aruandest. Ühistul on kokku 1606 liiget.

„Ühistu peamiseks tegevussuunaks on endiselt jaekaubanduse arendamine Rapla maakonnas. Tegevuse põhirõhk on suunatud klientide vajadustele vastava sortimendi kujundamisele ja oluliselt paremale teeninduskvaliteedile, mis loob aluse Rapla Tarbijate Ühistu jaekäibe kasvule ja headele majandustulemustele järgnevatel aastatel,“ kirjutas juhatus tegevusaruandes.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Hetkel kuum