Indrek Mäe • 3 oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Will Smithi edu valem

Will Smith
Will Smith  Foto: EPA

Näitleja, muusik ja filantroop Will Smith rääkis Helsingis toimunud Nordic Business Forumil põhimõtetest, mis on aidanud tal elus edukaks saada ning saavutatut hoida.

„Kui noor olin, mõtlesin vaid sellest, kuidas oma salvestus raadiosse saada,“ viitas Smith sellele, et ei osanud oma teekonna algul nii suurele edule loota. Ta lisas, et kui 17 aastasena esimest korda juhtus, oli ta keskkoolis, ega teinud teda õnnelikuks. Samuti ei toetanud teda räpparikarjääri alguses ka vanaema. „Ta leidis sõnade raamatu koos kõikide roppustega ning kirjutas sinna: „Kallis Will, intelligentsed inimesed end nii ei väljenda – palun näita maailmale, et oled nii tark, kui me arvame,““ kirjeldas Smith oma karjääri algusaastaid.

Hirmud kui mõttetu ajaraiskamine

Oma üheks suuremaks möödalaskmiseks peab Smith seda, et jättis oma esimestelt plaatidelt maksud maksmata. „Maksuamet võttis sellepärast kogu mu varanduse,“ kurtis ta. „Kui oled vaene, tundub raha kõikidele probleemidele parim lahendus,“ märkis Smith. Staar lisas, et pärast vastuolu Maksuametiga oli ta sunnitud tegema oma elu suure muutuse ning kolima Philadelphiast Californiasse, kus elu sai jätkuda.

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt