Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti pangandusäpp alustas koostööd PayPaliga
Mobiilseid pangandusteenuseid pakkuv Eesti juurtega ettevõte Monese alustas täna koostööd PayPaliga. See samm laiendab Monese klientide juurdepääsu rahale ja maailmamajandusele.
Monese juhi Norris Koppeli sõnul on paljud Monese kliendid innukad PayPali kasutajad, koostöö USA suurtegijaga teeb Monese teenused neile kättesaadavamaks.
Foto: Monese
Monese juhi Norris Koppeli sõnul on Monese klientide seas palju innukaid PayPali kasutajaid. „Need kliendid soovivad järjest suuremat rahalist vabadust kõikjal maailmas. Tänu partnerlusele PayPaliga on meie klientidel suurem valik ja parem juurdepääs äritegevusele kogu maailmas,“ ütles Koppel.
„Kui Ukrainas käib sõda ja USA presidendi Donald Trumpi trikid on kõik ebastabiilsemaks muutnud, siis ei juhtu midagi, kui oma taastuvenergia eesmärgid natukene hiljem saavutame,“ ütles Rohetiigri nõukogu esimees Andres Veske.