Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ardo Hansson: ei ole nii, et Frankfurt otsustab kõik asjad ära
Endine Eesti Panga juht Ardo Hansson ei leia, et praegune Eesti Pank on ainult analüüsikeskus, mis majandusprognoose kirjutab.
pressikonverents, kus Eesti majanduse ning finantssektori viimase aja arengut kommenteerisid keskpanga president Ardo Hansson ja asepresident Madis Müller.
Foto: Liis Treimann
Intervjuu Eesti Panga endise juhi (2012–2019) Ardo Hanssoniga.
Alates 5. maist kannab Šiaulių Bankas uut nime Artea. Selle strateegilise sammuga tugevdab Leedus tegutsev pank oma positsiooni nii era- ja äriklientide, avalikkuse kui investorite seas ning liigub lähemale eesmärgile saada Leedu klientide eelistatuimaks pangaks.