“Sul võib olla ükskõik kui äge idee – kui su ümber pole inimesi, kellega plaane ellu viia, ei ole sellest kasu,” rääkis kogu maailma ettevõtlikke noori koondava ühenduse JCI maailmakongressil Tallinnas üles astunud IT-ettevõtte Avalanche juht Rain Kirjanen. JCI konverentsil esinejate mõtetest tegi kokkuvõtte 22.novembril Äripäeva tellijatele ilmunud erileht Puhta Maailma Päev.

- JCI maailmakongressil Tallinnas üles astunud IT-ettevõtte Avalanche juht Rain Kirjanen.
- Foto: Marit Kuusk
Avalanche’i edulugu sai alguse kolm aastat tagasi, kui kaks sõpra otsustasid, et palgatöötamise aeg on ümber. “Meie esimene kontor asus Narva maanteel. Istusime koos äripartneriga 30ruutmeetrises pööninguruumis ja arutasime, kuidas ja kellega teele asuda,” meenutas Kirjanen algusaastaid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas oled kunagi mõelnud, kui mugav oleks, kui hommikul selga pandud rõivad toimiksid ühtmoodi hästi nii töisel koosolekul, spontaansel linnaringil kui ka õhtusel kohtumisel sõpradega ehk sa ei peaks vahepeal ümberriietumisele pead vaevama? Erinevatesse olukordadesse sobiva garderoobi aitab kokku panna Haven Kakumäe sadamas, Nooda tee 8 tegutsev Nautical Store, mis avab uue hooaja värskete kollektsioonidega juba 1. mail.