Eesti hariduses on esimene nädal eriolukorra kehtestamisest möödunud hästi, leidsid haridustehnoloogid täna toimunud rahvusvahelisel koduõppe vebinaril.
Üle maailma 800 miljonit õpilast on koduõppel ja koos tuleb harjuda unikaalse olukorraga. Eesti on Innove õppekava ja metoodikate nõuniku Einar Värä sõnul suhteliselt hästi valmis praeguseks kriisiolukorraks, meil on õpetajate autonoomsus, paindlik ja eesmärgipõhine õppekava ning e-lahendused. Samas ei ole isegi Eestis kõikidel lastel kodus arvutit. Värä sõnul saavad appi tulla infotehnoloogiaettevõtjad ning juba on käivitunud ka eraalgatuslikud meetmed arvutite toimetamiseks neile, kel puudu.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
IKEA Eesti ärikliendiosakonna juhi Kärilin Kuhlapi sõnul on pärast koroonapandeemiat ettevõtete ruumivajadus ja sisustusstiil märgatavalt muutunud – üha enam soovitakse multifunktsionaalseid lahendusi ja neutraalseid, koduseid toone.