Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Isa pärandi müünud ettevõtja: äris tuleb emotsioonid kõrvale heita
Pärast suurärimehe Jüri Vipsi surma toidupoodide juhtimise üle võtnud Mart Vips müüs isalt pärandiks saadud ettevõtted Selverile pärast pikka kaalumist.
„Ükski ajalooga ettevõtte müügi otsus ei tule omanikele kergekäeliselt, kuid eks äris tuleb emotsioonid kõrvale jätta ning teha otsused ratsionaalselt,” teatas ta.
IKEA Eesti ärikliendiosakonna juhi Kärilin Kuhlapi sõnul on pärast koroonapandeemiat ettevõtete ruumivajadus ja sisustusstiil märgatavalt muutunud – üha enam soovitakse multifunktsionaalseid lahendusi ja neutraalseid, koduseid toone.