Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Virtuaalidentiteeti loov Eesti idufirma sai 1,2 miljonit
Virtuaalidentiteeti loov Eesti idufirma Wolf3D kaasas äsja 1,2 miljonit eurot, ettevõtte juhi sõnul kukkus suur hulk investoreid protsessi käigus ka ära.
Wolf3D meeskond, vasakult Timmu Tõkke, Rainer Selvet, Kaspar Tiri ja Haver Järveoja.
Foto: Wolf3D
Investeerimisringis osalesid Trind Ventures, Presto Ventures, Koha Capital, Spring Capital, Contriber Ventures ja mõned ingelinvestorid. Varasemate investorite hulka kuulub Angry Birdsi asutaja Peter Vesterbacka.
Ida-Virumaa on uus kuum koht uute tööstusinvesteeringute tegemiseks Eestis. Tööstustraditsioonid, toetusmeetmed, ettevalmistatud greenfeild projektid, valmiv üürikinnisvara tööstustele, puuduv NIMBY ja kättesaadav tööjõud on osa märksõnadest, miks viimastel aastatel on maakonda tehtud hulgaliselt uusi tööstusinvetseeringuid.