Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Alar Tamming: tõelise demokraatia peatükk võiks ju alata Eestist
Meil on esimest korda inimkonna ajaloo jooksul võimalus viia ellu ajaloo suurkujude – humanistide – unistus tõelisest demokraatiast, kirjutab kullaärimees ja autor Alar Tamming arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Seekordses „Energiakoolis“ räägitakse alternatiivkütuste rolli üle olukorras, kus fossiilkütuste hinnad on geopoliitiliste pingete tõttu tõusnud. Saatejuht Brent Pere vestleb Alexela jätkusuutlike kütuste arendusjuhi Artur Dianovi ja Hyundai järelteeninduse juhi Ahto Jõesaluga, et mõista, kas ja kuidas võivad alternatiivsed lahendused muutuda laiemalt kasutatavaks.