Juhan Lang • 19. detsember 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Silvano juhid müüsid aktsiaid

Nii Silvano Fashoin Groupi finantsjuht Aleksei Kadõrko (vasakul) kui ettevõtte juht Märt Meerits on viimasel ajal enda leivaisa aktsiaid müünud.
Nii Silvano Fashoin Groupi finantsjuht Aleksei Kadõrko (vasakul) kui ettevõtte juht Märt Meerits on viimasel ajal enda leivaisa aktsiaid müünud.  Foto: Eiko Kink

Pesutootja Silvano Fashion Groupi juhid on viimase paari nädalalaga asunud agaralt aktsiad müüma, selgub finantsinspektsiooni andmetest.

Börsifirma juhatuse esimees Märt Meerits tegi läinud kolmapäeval rahaks 2000 Silvano aktsiat hinnaga 1,65 eurot tükist ja ettevõtte finantsjuht Aleksei Kadõrko müüs päev hiljem 5000 aktsiat hinnaga 1,63 eurot aktsia kohta.

Üsna usinasti on viimase kahe nädala jooksul Silvano aktsiaid müünud ka kontserni müügi- ja kommertsdirektor Aldo Dapon, kes on viimaste nädalatega müünud 5666 Silvano aktsiat.

Täna on Silvano aktsia Tallinna börsil pea 9500 euro suuruse käibe juures kerkinud 2,05%, kuid ainuüksi viimase nädalaga on see langenud üle 10% ja kaupleb aasta algusest enam kui 45% miinuses.

Üheks põhjuseks on olnud tõenäoliselt kiratsev Venemaa turg, kust tuleb üle 50% ettevõtte kogukäibest.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt