Kuidas võita Börsihaid ja investor Toomast?

22. september 2017, 11:30
Investor Toomas kutsub üles endaga aktsiamängus mõõtu võtma.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170922/BORS/170929907/AR/0/AR-170929907.jpg

Sel nädalal algas registreerumine Eesti populaarseimale aktsiamängule Börsihai, mis on läbinud kardinaalse muutuse: seekord kestab Börsihai pool aastat, mõõtu saab võtta investor Toomasega ja auhinnafond on ligi 10 000 eurot.

Börsihai mäng on seekord pikem kui kunagi varem. Osalejatel on pool aastat aega, et oma portfelli maksimaalne suurus saavutada. Kuidas seda kõige paremini teha?

Sellele ja teistele osalejate küsimusele aitavad järgmisel nädalal toimuval LHV korraldataval tasuta seminaril vastata Börsihai kahekordne võitja Marat Kasparov, Etalon Varahalduse juht Mikk Talpsepp, LHV Panga vanemmaakler Nelli Janson ja Äripäeva investor Toomas.

Marat Kasparov on suutnud Börsihai võita kahel korral. Selle saavutusega on seni saanud hakkama ainult kaks inimest. Kasparovil on 10 aasta pikkune kogemus finantsturgudel. Esialgu maaklerina ja seejärel päevakauplejana, millega ta teenib igapäevast leiba ka täna.

Mikk Talpsepp on Börsihai esikümnes olnud kolmel korral. Aktsiaturgudel on ta tegutsenud alates 2003. aastast. Seda nii kaupleja kui ka fondijuhina. Hetkel juhib ta Etalon Varahalduse nimelist mitteavalikku investeerimisfirmat.

Nelli Janson on LHV vanemmaakler, kes on alates 2008 aastast olnud hobikaupleja. Alates 2012. aastast töötab ta LHV Pangas maaklerina ja puutub igapäevaselt kokku eesti hobikauplejatega.

Investor Toomas on Äripäeva välja mõeldud tegelane. Oma 15aastase kogemusega reaalse rahaga aktsia- ja võlakirjaturgudel on ta suutnud algse 64 000 eurot paisutada ligikaudu 290 000 euroni.

Seminar toimub vestlusringi formaadis 26.09 kell 17:30 LHV Tallinna kliendikontoris, Tartu mnt 2. Registreerida saab siin. Kohtade arv on piiratud.

Mängu kodulehel on videod õpetustega, mis aitavad paremini mõista, milles aktsiamäng seisneb ja kuidas teha oma esimene tehing. Mängule registreerida saab siin.

Kuula Äripäeva raadiosaadet aktsiamängust Börsihai vs. investor Toomas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. September 2017, 11:32

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing