Facebook muudab WhatsAppi äriklientidele osaliselt tasuliseks

01. august 2018, 22:00
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180801/BORS/180809957/AR/0/AR-180809957.jpg

Facebookile kuuluv vestlusrakendus WhatsApp andis kolmapäeval teada, et muudab turundus- ja klienditeenindussõnumite saatmise
teatud tingimustel tasuliseks.

WhatsApp Business platvormi kaudu saadetavatele sõnumitele hakkab kehtima fikseeritud tasu, mis võib olenevalt riigist ulatuda 0,5 sendist 9 sendini. Sealjuures tunnistas firma, et tulevane hind ületab harilike SMSide saatmise maksumust. Samas muutub teenus tasuliseks vaid siis, kui ettevõte vastab kasutaja sõnumile hiljem kui 24 tunni jooksul.

WhatsApp Businessi kaudu saadetavatele sõnumitele, nt tarnekinnitustele, meeldetuletustele ja piletitele kehtestatav tasu aitab 1,5 miljardi kuukasutajaga WhatsAppil kasumit kergitada ning isikuandmekaitsega seotud kulude ja kasutajate aktiivsuse langusega paremini toime tulla. Kuna erinevalt Facebooki põhiplatvormist ja Instagramist näidatakse WhatsAppi rakenduses minimaalselt reklaame, on äriklientidele suunatud Business-keskkond just peamine viis, kuidas WhatsAppi tulusid kasvatada ning seeläbi ka Facebooki grupi üldist väljavaadet parandada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. August 2018, 20:44

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing