Äripäev • 6. juuni 2019 kell 4:00

InvesteerimisFestival saab kohe välja müüdud

Aasta suurim investeerimissündmus InvesteerimisFestival 2019 müüdi välja 37 päeva enne ürituse algust.

Fotomeenutus 2018. aasta InvesteerimisFestivalilt.  Foto: Raul Mee

Investeerimisklubi ja investor Toomase koostöös sündinud kolmepäevasel festivalil on praeguseks kirjas ligi 600 osalejat.

"Meie number üks eesmärk on luua investoritele väärtust ja tundub, et selle aasta programmi ning ürituse ülesehitusega oleme seda eesmärki täitnud," kommenteeris Investeerimisklubi eestvedaja ja InvesteerimisFestivali peakorraldaja Marko Oolo. "Inimeste huvi on olnud meeletult suur, mistõttu peame piletimüügi sulgema. Piletid ongi kohe välja müüdud. Nüüd on meie ülesanne korraldada parim üritus, millel kunagi osaletud. Ja võin öelda, et oleme õigel teel."

Festivali kolmel päeval astub üles 37 oma ala tippu ning kokku toimub 21 esinemist, töötuba, arutelu ja paneeldiskussiooni. Teemad on aktsiatesse investeerimine, ettevõtlus, börsikauplemine, kinnisvara, ühisrahastus, produktiivsus jpm.

Piletite müük sulgetakse neljapäeval, 6. juuni südaööl.

InvesteerimisFestival 2019

• Toimub 12.–14. juulil Harjumaal Padisel.

• Toob kokku ligi 600 investeerimishuvilist.

• Esineb enam kui 30 oma ala tippu: Markus Villig, Ain Hanschmidt, Rain Lõhmus, Eda-Ines Etti jpt.

• Toetajad ja partnerid: LHV, Admiral Markets, Crowdestate, EstateGuru, Redgate Capital, Nasdaq Tallinna börs, Argeld, Tallinna Vesi, Belief Energy Water, Õhtuleht ja Delovõje Vedomosti.

• Infot programmi ja registreerimise kohta leiab SIIT.

Hetkel kuum