
- Aktsiaturg tuli reedel allapoole, kui kahelt suurettevõttelt tuli negatiivseid uudiseid.
- Foto: EPA/JUSTIN LANE
Ameerika aktsiaturg reedel langes, kui ravimifirma Johnson & Johnson teatas, et võtab müügilt osa beebipuudrist ning Boeingu kohta tuli uudis, et firma ei andnud USA lennuametile täpset infot 737 MAXi kohta.
Boeingu aktsia langes 6,8%, kui Reutersilt tuli uudis, et firma oli juba 2016. aastal varjanud Ameerika lennuameti eest osa informatsioonist, mis puudutas 737 MAX turvalisust.
Seotud lood
Johnson & Johnson teatas reedel, et kutsub Ameerika Ühendriikides tagasi umbes 33 000 pudelit beebipuudrit, kuna USA tervishoiuvaldkonna järelevalveamet leidis veebis ostetud beebipuudrist asbestiosakesi, vahendab Reuters.
Baltimaade esimese kaerajoogitootja YOOK Production AS emaettevõte Yook OÜ viib läbi avaliku võlakirjapakkumise, mille käigus saavad investorid märkida 11% aastase intressiga tagatud võlakirju. Emissioon annab Eesti, Läti ja Leedu investoritele võimaluse osaleda ekspordile keskenduva ettevõtte järgmises kasvufaasis.