Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arco Vara teenis viimase 9 aasta suurima käibe
Kinnisvaraettevõtte Arco Vara 2019. aasta neljanda kvartali käive kerkis enam kui 10 miljoni võrra ning tunamullusest kahjumist sai 848 000eurone puhaskasum.
Neljanda kvartali rahasadu viis kogu aasta kasumisse, ütles Arco Vara juht Tarmo sild.
Foto: LIIS TREIMANN
Käivet tegi Arco Vara neljandas kvartalis 10,67 miljonit eurot ning teenis kasumit aktsia kohta 0,09 eurot. Suurem käive oli ettevõttel viimati 2011. aasta viimases kvartalis.
Kui seni on harjumuspäraselt kaubavedudeks kasutatud maanteeveokeid ning maismaad, vaatab üha rohkem ettevõtteid mere suunas. Üheks suurimaks mõjutajaks selles vallas on Mediterranean Shipping Company (MSC), maailma suurim konteinerveoettevõte, kelle mereteenused maanteetranspordile usaldusväärset ning jätkusuutlikku alternatiivi pakuvad.