5MIINUST avab investeerimisportfelli: enamik krüptos ja kasumis

  Ansambli 5MIINUST liikmete Kohvri ja Lanceloti investeerimisportfellist leiab nii hobiautosid, Airbnb’d kui ka krüptot, millega artistid teenivad praegu kasumit.

  “Mu krüptoportfell on tänasel päeval mingisugune kaheksakümmend prossa investeerimisportfellist,” ütles Lancelot Äripäeva raadio hommikuprogrammis. Ta lisas, et tema krüptoinvesteeringud on küll kasumis, kuid krüptomaailmas peab pidevalt jälgima, et investorid ei satuks petuskeemi ohvriks.

  Lancelot selgitas, et tünga ei saa siis, kui krüptorahal on piisavalt palju jälgijaid. Artist ise jälgib kõike krüptot puudutavat lähemalt vana nimega Twitterist ehk praegusest X-ist.

  Nii Lanceloti kui ka Kohvri portfell on viiekohalise numbriga ehk vähemalt 10 000 eurot. Nad rääkisid, et investeerivad aktsiatesse siis, kui on vaba raha ja seda peamiselt välisturgudele. Tallinna börs on nende hinnangul aga liiga igav.

  Lisaks rääkisid Kohver ja Lancelot, milliseid võite või kaotusi on nad pidanud investeerimises vastu võtma ning kuidas läheb ettevalmistus Eurovisiooniks.

  Lanceloti ja Kohvriga vestles Gregor Alaküla.

  Foto autor: Reuters/Scanpix.

  • Hommikuprogramm
  • 16.04.2024
  KIIRUS:
  5MIINUST avab investeerimisportfelli: enamik krüptos ja kasumis
 • Hetkel kuum