• Jaga lugu:

  Kas turismi toetamine on nagu surnud hobuse eest maksmine?

  Räägime tänases saates taas Eesti ettevõtete juhtide ja omanike plaanidest ning vaatest sügisesse ehk milleks nad valmistunud on ja mis väljakutsed ees ootavad.

  Pärnu Juhtimiskonverentsil salvestatud intervjuudes on juttu sellest, kas ja miks tasuks turismivalkodnna ettevõtteid veel toetada kui kiiret taastumist ei paista, milliseid trende süvendas koroonaviiruse piirangutest tingitud kriis, kuidas kriisi enda ettevõtte kasuks ära kasutada ja milliseid uusi võimalusi keeruline aeg loob.

  Tänases saates kõnelevad:

  - 40 inimesele tööd andva IT-firma Iglu juht Kristjan Aiaste. Iglu käive eelmisel aastal oli 3,2 miljonit eurot ja 400 000 eurot ärikasumit.

  - 25 inimesele tööd andev digitaliseerimislahendusi pakkuva Saksa Automaatika juht Ats Alupere teenis eelmisel aastal 3,9 miljoni eurose käibe juures veerand miljonit eurot ärikasumit.

  - Hansabussi värske juht Indrek Halliste, kes asus ettevõtet juhtima vahetult piirangute eel. Hansabussi käive oli eelmisel aastal 15 miljonit eurot ja ärikasumit teeniti 1,5 miljonit eurot. Ettevõte annab tööd ligi 600 inimesele.

  8. septembril jõudis eetrisse esimene saade juhtide plaanidega. Seda saab kuulata järele Äripäeva raadio kodulehelt ja äpist saatest Äripäeva Fookuses.

  Selles saates said sõna IT-firma Mooncascade juht Anu Einberg, põrandalahendusi pakkuva Floorin juht Arvi Mägin ja puhastusettevõtte SOL Baltics juht Rinel Pius.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum