Kuidas motiveerida töötajaid rohkem õppima?

  Äsja toimus Eestis täiskasvanuhariduse tunnustamise üritus ja laureaadid on meil külas ka seekordses „Õppetunniˮ saates. Aasta koolitaja 2021 eripreemia ja aasta õppija 2021 eripreemia laureaadid ning aasta õppijasõbralik organisatsioon räägivad lähemalt nii õppimishirmudest ja töötajate toetamisest kui ka töötajate motiveerimisest ja juhtide kaasamisest.

  Stuudios on disainer ja aasta koolitaja 2021 eripreemia saanud Daniel Kotsjuba, aasta õppija 2021 eripreemia saanud ja AS-i Viljandi Aken ja Uks operatiivtasandi juht Andres Härm, aasta õppijasõbraliku organisatsiooni Eesti Energia kontserni kultuurihäki valdkonnajuht Kadi Piikov ning EPALE saadik Katre Savi.

  Osalejad tõdesid, et lihtsalt niisama koolitusel käimine on ressursi raiskamine, aga kuidas siis saata töötaja koolitusele nii, et ta seal päriselt midagi omandaks? Piikovi arvates seisneb üks nipp näiteks selles, et juhil tuleks seletada töötajale lahti, miks töötaja peaks koolitusele minema. „Seo põhjus suurema pildiga. Tekita seos ettevõtte suundadega, üksuse eesmärkidega ja töötaja isiklike eesmärkidega.ˮ

  Saadet juhib Äripäeva Personaliuudiste juht Kai Miller.

  • Õppetund
  • 14.10.2021
  KIIRUS:
  Kuidas motiveerida töötajaid rohkem õppima?
 • Hetkel kuum