Vii aju õue õppima!

  Miks on õuesõpe Eesti täiskasvanukoolituses vähe levinud? Mis on õues õppimise eelised tavapärase klassiruumiõppe ees? Kuidas rännak vabas õhus meeli virgutab ja millegi omandamist mõjutab?

  Need ja paljud teised põnevad küsimused saavad vastuse tänases saates „Õppetund“, mis seekord keskendub õppimisele väljaspool klassiruumi. Mis üldse õuesõppeks kvalifitseerub, mis võib saada hea õuesõppetunni takistuseks ja kuidas ennetada võimalikke ohuolukordi, selle kohta jagab saates kogemusi lasteaiaõpetaja ja Naiskodukaitse vabatahtlik instruktor Maris Lilleväli.

  Tallinna Ülikooli kommunikatsiooni eriala dotsent ning koolitaja ja superviisor Katrin Aava aga räägib rännakutest – miks just see on inimesele loomulik õppimise viis ja miks ei tohiks õppureid suruda poolteiseks tunniks klassiruumi umbsesse ja staatilisse keskkonda.

  Mismoodi omandavad teadmisi tänased noored õppijad ja kuidas saab tööandja pakkuda loovat ja inspireerivat töökeskkonda, saad teada, kui kuulad Äripäeva raadio värsket saadet „Õppetund“.

  Saadet juhib Helen Roots.

  Pildil vasakult: Katrin Aava ja Maris Lilleväli. Foto: Andres Laanem

  • Õppetund
  • 21.07.2022
  KIIRUS:
  Vii aju õue õppima!
 • Hetkel kuum