31 märts 2016

Spordiennustaja Peep: Nädalavahetusele vastu liigajalgpalliga

Olen endiselt plussis, ehkki eelmise nädala panustega vaid 3,5 euro võrra. Samas on siiski tegu kolmanda pluss-nädalaga järjest, mis vahepealset mõõnaperioodi arvestades valmistab heameelt. Kogusaldos olen 210 euro peal ehk siingi 10 euroga kasumis.

Eelmisel nädalal panin täppi just mitte-jalgpalliennustustega. Korvpalli-kombo Himki ja Olympiacose võitudega ning Moskva CSKA jäähokivõit tõid raha kenasti tagasi. Ainus võitnud jalgpallipanus oli Poola suur võit Soome üle. Brasiilia andis minu meelehärmiks käest 2:0 edu Uruguay vastu ning vuti-kombo Portugali ja Slovakkia võidulootustega läks täiesti mööda.

Uut nädalat alustan seekord Saksamaa Bundesligast

Reedel toimub vaid üks kohtumine, Bayeri Leverkusen võõrustab Wolfsburgi meeskonda. Mõlemad tiimid omavad veel väljavaateid jõuda järgmisel hooajal Eurosarjadesse ja vajavad seetõttu hädasti võitu, aga viik siit tuleb. Panustan pisut humoorika lähenemisega 7 eurot 1:1 viigile (koefitsent ka 7,00), tulgu mis tuleb. Tegemist 01. aprilliga ikkagi…

Laupäeval keskendun alustuseks Inglismaa Premier League’ile. Chelsea peaks võõrsil üle olema tabeli viimasest Aston Villast ja Arsenali fännid ei andestaks omadele kui nad ei võtaks kodus kohustuslikku võitu Watfordi üle. Tottenham oleks Arsenali võidu korral liigatabelis veel vaid kolme punkti kaugusel. Julgen panustada 5 eurot sellele kombinatsioonile, Pafi koefitsent tuleb kahe võiduga kokku 2,07. Ning Prantsusmaal on paberi peal tegemist põnevuskohtumisega Paris Saint-Germaini ja Nice’i vahel, aga mõistagi ei hakka enne järgmise nädala Meistrite Liiga ülitähtsat esimest veerandfinaali pealinna sats koduliigas võidu nimel nahast välja pugema. Põhitegijatele antakse puhkust, et vigastusi vältida ja see tõstab mõistagi Nice’i väljavaateid. Kuna võõraste võitu ka otseselt ennustada ei julge, panustan 6 eurot Nice’i topeltšansile võit või viik koefitsendiga 2,32.

Pühapäeval veereb taaskord pall ja põrisevad mootorid

Pühapäeval peab pilgud pöörama taaskord Inglismaale, ega kuni hooaja lõpuni ei saa enam jätta ühtegi Leicesteri mängu tähelepanuta. Kuigi nende pühapäevane vastane Southampton on samuti liiga viimastes voorudes tunnistanud vaid võite, siis Leicester oma kodupubliku ootusi ka seekord ei peta, Leicester teeb võiduga veel ühe sammu ihaldatud meistritiitlile lähemale. Panustan 5 eurot soosiku peale koefitsendiga 2,20.

Vormel-1 MM-sari on jõudnud Bahreini saareriiki. Mercedeste ülemvõimu pühapäeval vaevalt, et keegi ohustada suudab, küll aga on huvitav näha kui näljasena Kimi Räikkönen pärast ebaõnnestunud avaetappi Austraalias pildile tuleb, eriti oma tiimikaaslase Sebastian Vetteliga võrreldes. Usun, et "The Ice Man" säilitab külma närvi ja vähemalt Vettelit Bahreinis edestab. Panustan sellele 4 eurot, koefitsent Pafis hetkel 3,60.

Kõik koefitsiendid kehtisid artikli kirjutamise ajal.

Värsked koefitsiendid ja spordiennustuse pakkumised leiad Pafi kodulehelt.

 

Hetkel kuum