Investor Toomase tund: uus IPO – märkida või mitte?
Kuni 23. maini saab märkida Tallinna börsi First Northile pürgiva Grab2Go aktsiaid, usutleme selles valguses ettevõtte kaasasutajaid – tegevjuht Mart Viilipust ja müügijuht Reio Orasmäed.
Muu hulgas tuleb tänases investor Toomase tunnis juttu sellest, kuidas kavatsetakse jõuda ca 9000 euro suurusest käibest mõne aastaga 12 miljonini, ning arutleme, mille poolest on nende toode unikaalne.
Kestlik elustiil ei ole juhuslike väikeste valikute jada, vaid otsus – ja oma olemuselt maatriks. See on kui tihe võrgustik, kus iga lüli – üksikisik, ettevõte või riiklik regulaator – toetab teisi ja kujundab ühist tulevikku. Kui üks lüli jääb passiivseks, nõrgeneb kogu süsteem. Kui aga kõik liiguvad samas suunas, tekib ring, mis hoiab muutuse elus ja edasi viivana.