21. mai 1996 kell 22:00

Päikeseraadio alustab Tallinnas suvel

Kultuuriministeeriumi väljastatud litsentsi kohaselt peab raadiojaam alustama saateid juuli alguses. Kilk kinnitas, et kultuuriministeeriumi määratud tähtajal on Tallinna Päikeseraadio ka eetris kuulda.

Kilk ütles, et Tallinna Päikeseraadiost saab umbes samasugune popmuusikat mängiv raadiojaam nagu Tartu Päikeseraadio või raadio Uno Tallinnas. «Kui meie teised raadiojaamad annavad kasumit, siis ei näe ma põhjust, miks ei peaks õnnestuma Tallinna Päikeseraadio projekt,» kommenteeris Kilk uut projekti.

Raadiojaama põhjalikum kontseptsioon on tema sõnutsi alles väljatöötamisel. «Meeskond on meil olemas, see tuleb peamiselt Tartust,» kinnitas Kilk.

Raadiojaama kontseptsiooni töötab praegu välja Eesti Päevalehe direktori ametis olev Hando Sinisalu. Varem ASi Mediainvest juhina töötanud Sinisalu kinnitas, et teeb seda tööd «abi korras».

Projektist lähemalt rääkima ta ei soostunud. «Praegu on veel vara öelda, milline saab olema Päikeseraadio Tallinnas,» märkis ta.

Uue raadiojaama ruumid hakkavad paiknema endise Tallinna paberivabriku kompleksis. Raadiojaama käivitamiseks on tehtud investeeringuid alla miljoni krooni, kinnitas Kilk.

ASile Mediainvest kuulub praegu 50% Tartu Päikeseraadiost ja 100% Pärnu Päikeseraadiost.

Hetkel kuum