8. august 1996 kell 22:00

Esoili juht Oleg Panfilov lahkub ametist

Coastal Baltica Holdingule erastatud ASi Esoil juhatuse esimees Oleg Panfilov ütles, et lahkub tõenäoliselt varsti ametist. «Coastal ei ole mulle tööpakkumust teinud ja vaevalt, et seda ka tehakse,» kinnitas Oleg Panfilov.

«Vaevalt hakkab Coastal enne kellelegi tööpakkumust tegema, kui agentuuriga on Esoili müügiks leping alla kirjutatud,» öeldi Coastali PR-firmast.

Coastali esindajatel on lähipäeviks kokku lepitud kohtumine erastamisagentuuriga.

Oleg Panfilov ei osanud öelda, millal tema ametikohaga seonduv selgeks saab. «Ma ei oma täpset ettekujutust firma üle andmise protseduurist. Kui see toimub ainult Esoili varade tasemel, siis võtaks see aega paar tundi,» rääkis ta.

Kui protseduur haarab ka Esoili tütarfirmasid, võib kõik venida kahe kuuni,» selgitas Panfilov.

Panfilovi sõnul ei ole ka Coastalil täpset ettekujutust, kuidas ülevõtmine peaks välja nägema. «Vähemalt neil inimestel, kellega mina Coastalis suhtlen, küll mitte,» ütles Panfilov.

Esoili juhatuse esimees ei osanud öelda, millega ta tulevikus tegelema hakkab. «Ala, mis lõhnab nafta järele, on mulle seni meeldinud ja meeldib ka edaspidi,» sõnas Panfilov. See ei välista aga, et ma millegi muuga ei võiks tulevikus tegutseda, lisas ta.

Erastamise käigus otsustasin mitte tulevikust mõelda, et Esoili etapp ilusasti ära lõpetada, kinnitas ta.

Panfilov kuulub Esoili tütarfirmade juhatusse ja on kindlustusseltside Farret, Eesti Aeromet, Kalju ja ASi Marlekor juhatuse liige. ÄP

Hetkel kuum