12. november 1996 kell 22:00

Kopeerimise asemel mopeerimine

Hewlett-Packardi printer LaserJet 5Si Mopier tähistab uue mõiste saabumist bürootehnoloogiassse. Nn mopeerimine (ing mopies = multiple original prints) tähistab Hewlett-Packardi uut strateegiat, kus laserprinteri kvaliteediga väljatrükk ning dokumentide paljundamine on ühendatud üheainsa tööoperatsiooni alla. HP LaserJet 5Si Mopier ühendab kvaliteetse ja suure jõudlusega laserprinteri väljatrüki ning paljundusmasina funktsioonid, aidates töötajatel säästa aega, mis muidu kulub väljatrüki paljundamisele.

Seni oli büroodes tavaline, et dokumendi tee arvutist adressaadi lauale algas väljatrükikäsu saatmisest laserprinterisse, tulemuse kopeerimisest paljundusmasinaga nii mitmesse eksemplari kui vajalik ning lehtede klammerdamisest. HP LaserJet 5Si Mopier abil saab printerisse saata koos väljatrükikäsuga informatsiooni eksemplaride arvu ja komplekteerimise kohta ning saada printerist juba täielikult komplekteeritud ja klammerdatud kvaliteetselt trükitud dokumendid. Tulemuseks on kontoritöötajate suurem tootlikkus ja parema väljanägemisega dokumendid.

Maailma esimene laserprinter-mopeermasin HP LaserJet 5Si Mopier võimaldab lehtede klammerdamist, elektroonilist komplekteerimist ja printeriandmete pakettülekannet. Printeri jõudlus kuni 24 lehte minutis on saavutatud 40 MHZ protsessoriga AMD 29040, mis võimaldab vähendada printimiskäsu saatmisega esinevat viivitust ning arvutivõrgu koormust. Printimisinfo pakettülekanne ning printeri suur mälumaht kindlustavad, et töötaja saab kiiresti jätkata tööd arvutiga.

Hetkel kuum