13. november 1996 kell 22:00

Suurtellimus ASile Koger & Sumberg

Ehitusfirma AS Koger & Sumberg ning Eesti Kaabli Tallinnas asuvate hoonete omanik AS Pro Kapital sõlmivad suure tõenäosusega täna lõpliku ehituslepingu, ütles ASi Pro Kapital ühe osaniku ASi Arco Vara juhatuse aseesimees Richard Tomingas.

Richard Tomingase sõnul saab Koger & Sumbergist peatöövõtja Eesti Kaabli hoonete ümberehitamisel büroopinnaks. Ta lisas, et Eesti Kaabli majade ümberehitamine on firma jaoks kindlasti selle aasta suurim projekt.

Lepingu rahalist suurust Tomingas nimetada ei soovinud. «Ma ei ole partneriga kokku leppinud, kas me selle summa avaldame või mitte,» põhjendas ta.

Lepingu sõlmimise puhul peaks Eesti Kaabli hooned juba järgmisel nädalal olema kile all ning ehitus käima, lausus Tomingas.

Jõe tänaval asuvas endises Eesti Kaabli administratiivhoones on kokku 4000 ruutmeetrit pinda ja see ehitatakse täielikult ümber äriruumideks.

Narva maantee poolses endises Eesti Kaabli tootmishoones on pinda 10 000 ruutmeetrit (2500 m² igal korrusel) ja 7000--7500 m² sellest saab äripinnaks.

Büroopindade vastu on Tominga sõnul huvi tundnud Eesti tuntumad finantsasutused. «Huvi on täiesti konkreetne. Oleme väga lähedal eelkokkulepete sõlmimisele,» ütles ta. ÄP

Hetkel kuum