6. märts 1997 kell 22:00

Kolmapäeva õhtul saabub Seaside Music Agency vahendusel vaid üheks kontserdiks Tallinnasse 72aastane bluusilegend kitarrist B. B. King.

USAs Mississippi osariigis sündinud muusikult on alates 1940. aastatest ilmunud 50 albumit.

Nädalavahetusel toimub lauluväljakul väga vilgas elu: viskiklubi, ?oti klubi ja viskikaupmehed tutvustavad viski tootmist, tarbimispõhimõtteid ja -kultuuri.

Joogi kõrvale pakutakse mitmekesist meelelahutust. Esineb ?oti torupillivirtuoos John McGregor, Rakvere Shakeskpeare Company, tantsuansamblid. Täpsust saab proovida nooleviskes, piljardis ja minigolfis. Jagatakse auhindu.

«Voodi» on vallatu situatsioonikomöödia, mille on lavastanud Eero Spriit. Lavastus on saanud kriitikute kiidusõnade osaliseks.

Tegevus toimub abielupaari poolt teineteise teadmata välja üüritud lukskorteris. Intiimsena plaantiud õhtu kujuneb ootamatult rahvarohkeks, kuna «kõrvalehüppajaid» oli enam kui kaks.

Paar tundi tasuks leida Eesti filharmoonia kammerkoori ja Tallinna kammerorkestri kontserdiks, mida juhatab nagu ikka Tõnu Kaljuste.

W. A. Mozarti ja C. Kreegi reekviemite helikeel on kaunis ja kergesti mõistetav. Sellise muusika kuulamine ei vaja eelteadmisi, jättes igal juhul väga sügava mulje. Nii mõnigi meloodialõik peaks pakkuma äratundmisrõõmu.

Hetkel kuum