18. märts 1997 kell 22:00

Kaheosalisuse arvelt kerge sülearvuti

LifeBook 655TX eeliseks on tema väiksus ja võimsus -- vähem kui kaks kilogrammi kaaluvasse ja 28 mm paksusesse süsinikkorpusesse on mahutatud 150MHz MMX-protsessor. Megahertside, gigabaitide ja maailma väikseima notebook'i tiitli võidujooksus on LifeBooki edu taganud tema kaheosalisus. Kliendi juurde minnes võib kaasa võtta ainult arvuti õhukese ülemise osa, alumine osa, milles on flopiseade, CD-ROM ja muud kaasa tassimist mitte vajavad osad, jääb büroosse.

Seetõttu tarbib arvuti ka vähem voolu ja aku kestab kauem. Energiat saab notebook liitium-ioon- akust ning kinnitades arvuti alaserva ka lisaaku, saab tööd teha kuni kolm tundi.

LifeBook 655TXis võib mälulaienduseks kasutada nn DIMM-mälu, mille tõttu arvuti töökiirus tõuseb umbes 20%.

Heliseadmeteks on LifeBookil 16-bitine Sound Blaster Pro koos sisseehitatud mikrofoni ja kõlaritega. Arvuti komplekti kuulub: Win 95, Astound 2.1, Ms Works 4.0, Internet Explorer 3.0, TeamWARE Crypto 95, Tranxit 2.0, Easy GUIDE, MPEG1/Active Movie player.

Eraldi on ärimeestel võimalik tellida paketti RoadOffice, mida võiks võrrelda liikuva bürooga, selles sisaldub GSM fax/modem 28800 ja vastavad tarkva-rad.

Hetkel kuum